У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Оксана Василівна Фортунатова Київ лише онлайн

психолог  Психолог для підлітків. Дитячий психолог. Оксана Василівна Фортунатова
06-09-2017 Оксана Василівна Фортунатова додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 56 днів тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 31
психолог 👧 психолог для підлітка 👶 дитячий психолог 👔 організаційний психолог
Освіта
Образование полное:
Университет им. Т. Шевченко, Киев;
Университет им. Драгоманова, Киев;
Университет им. Мечникова, Одесса (повышение квалификации в психосоматике)
Украинский институт позитивной и кросс культурной психотерапии (член всемирной ассоциации позитивной и кросс культурной психотерапии WAPP, Wiesbaden); психотерапевт у методі РРТ

Дополнительные курсы, мастер-классы
2005 год – прошла обучение и сертификацию в школе бизнес-тренеров ГК МИМ, с присвоением квалификаций бизнес-тренер и коуч по стандартам International Project Management Association и правом проводить коунчинг и бизнес-тренинги.
2012 год – прошла обучение и сертификацию Минздрава Украины по курсу «общий и лечебный массаж » (174 часа).
2016 год – прошла курс «Мягкие техники мануальной терапии «Миофасциальный релиз» Киевская школа спортивной и восстановительной медицины «Rehabilitolog».
2017 год - мастер курс "Особенности работы с психосоматическими клиентами " М. Гончарова (Международный институт позитивной и кроскульуральной психотерапии Н. Пезешкиана)
2019-2023 - Мастер -курс в методе ППТ с кваліфікацією "психотерапевт".
Досвід психологічної практики
26 лет опыта работы с людьми в высокострессовых ситуациях.

13 лет специализированного опыта работы с карьерными кризисами, профессиональным ростом.

9 последних лет - специализация в психосоматических расстройствах у взрослых и детей; депрессивных расстройствах.
Працюю з запитами
✔️ проведення тренінгів- Психосоматические расстройства (работа с психическими факторами, вызывающими или поддерживающими, по мнению лечащего врача, соматическое заболевание ).
- Соматоформные расстройства (работа с психическими причинами физических симптомов, расстройств функций разных органов не имеющие соматической основы:
- Ипохондрия;
- Дисфункция вегетативной нервной системы;
- Психогенные формы кашля, диареи, диспепсии, метеоризма, икоты, синдрома раздраженного кишечника;
- Болевые расстройства: психалгия, психогенная боль в спине, головная боль;
- Депрессивные расстройства разной этиологии и глубины;
- Карьерный кризис.
1000 грн


Основне
диплом перевірено

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 1. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.

Сертифікати про додаткову освіту
Одесский Национальный Университет им. Мечникова
годин: 150 Психосоматика
Международный институт управления и менеджмента (Лейпциг, Германия)
місяців: 15
Школа "Реабилитолог"
годин: 36
Всемирная организация Позитивной психотерапии
місяців: 3 годин: 24
Позитивна психотерапія

Відповіді 394
Освещение темы - синдром отчуждения родителя
"Синдром родительского отчуждения" - Это психиатрический термин, связанный с механизмами защиты. В каждом методе это состояние описываетсяязыком этого метода. Вам не надо искать именно специалиста по этому вопросу - их просто нет. Это одна из версий, теорий. Важно разобраться, что именно происходит с ребенком. Не привязываясь к теориям. В рамках судебного процесса если вы используете это как аргумент защиты или обвинения - только заключения специалиста, назначенного судом будет иметь вес. Если же вы хотите понять, что происходи и что делать - лучше поработать индивидуалтно с психотерапевтом из любого динамического направления: психоанализ, юнгианский анализ, позитивная психотерапия.
Я ігнорую людей, вони ображаються
Добрий день! А де ви знаходитесь, в якій країні? Якщо Ви з України, то у першу чергу важливо перевірити свій стан на предмет наслідків цього високого стресу. Дуже часто, саме спілкування з іншими важко, якщо нервова система "застрягла" в стані реакцій на загрозу. Апатія - теж може бути пояснена цим. І тут тільки працювати над усуненням цих наслідків. Але й вагітність - стан, який дуже багато чого змінює. Від хімії організму, до смислів. Дуже часто при роботі з вагітними знаходяться страхи, які теж виснажують. А ось обмеження спілкування під час вагітності - це здавна відомий механізм захисту. Це нормально. Ну а ось те, що Ви звинувачуєте себе за такі речі - це окрема тема. Установки, заборони, історії на цю тему можуть пролити світло на те, що відбувається. Спробуйте пригадати, що взагалі пов'язано зі спілкуванням у вас, у вашої родини... Але тощно чого не потрібно робити - це змушувати себе на спілкування. Рідним та друзям можно просто розказати за свій стан і пояснити, що зараз можливо тільки так...

Відредаговано автором 01-06-2023 15:05:58

Я вагітна під час війни
Батькам доводиться іноді приймати складні рішення. Здоров'я дитини - важливе і головне зараз для Вас. Спробуйте визначити, в якому рішенні Ви почуватиметеся менш стресово. Ось воно й потрібне вашій дитині. Теоретично - це Канада. Сирени і те, що відбувається - це не просто про стрес - це про загрозу життю. А це означає, що Ви постійно у високому стресі. Що це для дитини? Почитайте, поговоріть із лікарем. Кортизол і вагітність. І тоді вирішуйте. Якщо про можливості собі допомогти - дуже класно працюють дихальні вправи ВВМ. зараз є програми для українців безоплатні. Доєднуйтесь до них: вимивають стресс, нормалізують гормональний фон, зміцнюють нервову систему. Для вагітних теж дозволені. Це медичні практики, добре вивчені.

Бесплатная рассылка интересностей!

Быть или не быть, вот в чём вопрос.
Очень понимаю. Частенько испытываю подобное чувство последнее время. Но мне легше - я точно знаю причину, а значит могу противостоять. А вот из Вашего рассказа не понятна именно причина. А Это важно. Сколько времени шли к такому состоянию, с чем связываете его, что уже предпринимали. И почему только смерть кажется решением? Идеально - это все проговорить со специалистом. Разложить по полочкам и тогда будет понятно что с чем делать.
донька знову хоче перейти в нову школу
На запитання про свободу рішень підлітка просто так не відповіси. Звичайно поважати бажання важливо, але це не означає дозволяти все. Мозок людини формується поступово до 25 років. І в період, поки він не сформований, дитині потрібні батьки. Якраз для прийняття важливих рішень. Згодна з колегою, що важливо зрозуміти причини зміни шкіл. Але, наскільки я правильно зрозуміла, Ви вважаєте, що у ваших стосунках із донькою є проблеми. Підлітковий вік - якраз час, коли проблеми саме стосунків батько-дитина вилазять назовні й дають про себе знати дуже яскраво. Але без близьких і довірливих стосунків пройти підлітковий вік дуже складно. Тому моя рекомендація - порозслідувати і спробувати налагодити стосунки з донькою. Найімовірніше, знадобиться допомога фахівця. Але це буде найнадійніший варіант. Для висновків мало інформації, але можливо, що поведінка доньки - це скидання напруги. Можливо і від проблем у ваших стосунках. Питань дуже багато до цієї ситуації. Вам ще довго бути разом, і ваші стосунки важливі для вас обох на все життя. І питання тактичні вирішуватимуться простіше.
Не можу читати новини
Дякую за відповідь. такі відчуття зараз у богатьох... Але з описаного Вами точно видно що ви дуже переживаєте. Війну переживає кожний так, як може. Немає неправільних варіантів. Зберегти себе - це теж важливо, бо після закінчення війни ще дуже богато відбудов буде. Усім знайдеться справа. І можливо саме там вас чекає ваш вклад.
Не можу читати новини
Привіт. Що саме у цьому напружує? наш мозок створено переробляти ті події, які ми бачимо, чуємо, відчуваємо безпосередньо своїми органами почуттів. Ми не поєднуємося з інформаційними технологіями. І тому всі новини, які виносять соцмережі мозку точно не під силу. І люди часто інтуїтивно включають інфодієти. Але є ще важливий механізм захисту: ми не можемо реагувати на теоретичні страхи та погрози. Тому ми закриваємось від інформації про них. Це все нормально. Быльш того, у 16 років богато чого ще не сформовано. Тому важливо дуже ретельно дослідити що саме напружує.

Відредаговано автором 26-05-2023 21:17:42

Як позбутися РХП ( в моєму випадку переїдань)
Доброго дня. Як давно це ? Чі звертались Ви до лікаря? У цьому питанні сила волі не головне. Процеси трохи складніші. З написаного я зрозуміла, що є проблеми з рідними. У такій ситуації важливо зрозуміти психологічну ситуацію довкола. Переїдання - це спосіб зняти напругу, контролювати ситуацію так, що тільки Ви маєте контроль, а інші нічого не можуть. Це компенсації. Тому тут важливо розібратися з тим, що відбувається довкола крім їжі.

Відредаговано автором 25-05-2023 20:46:59

Это депрессия
Здравствуйте. Нет, єто мало похоже не депрессию. Но очень похоже на гормональный срыв скорее всего той оси, которая отвечает за реакцию на стресс, угрозу. Я бы не рисковала самостоятельно что то предпринимать. Для начала сдайте анализы общие. Желательно отдельно ось стресса чтобы врач глянул. Если были травматические события, очень сильный или очень длительный стресс - максимально уделяйте внимани телу и его потребностям: еда, сон, физические нагрузки, релаксационные приемы. И обязательно поработайте с психотерапевтом про эти события. Но все же надо знать исходное состояние. Например при низком железе или высоком кортизоле - другая стратегия помощи себе. Если вообще никакого стресса и никаких травмирующих событий - только к врачу. Во всех случаях рекомендую очень медицинские техники управляемого дыхания. Но только от сертифицированного специалиста. Сейчас много бесплатных волонтерских груп. Держитесь!
Я відчуваю, що в мене депресія, але боюсь, що я просто лінива
Доброго дня. Депресія - це дуже широке поняття. Медичний термін обов'язково має розширення, яке вказує на тип, вид депресії. І тому важливо, щоби в цьому розібрався фахівець. Не всяка апатія та небажання робити щось – це депресія в медичному сенсі слова. Наприклад, депресивний відгук на події - це нормальна реакція на події. Депресивний характер – це нормальна особливість людини. Це не потребує лікування. Але апатію та стан тривоги можуть викликати органічні причини – і ось їх насамперед потрібно виключити. Це до сімейного лікаря. Ну а якщо це все ж таки депресія в клінічному сенсі - тоді потрібні зустрічі з психотерапевтом, щоб розібратися, чому саме так ви реагуєте і що можна зробити. Після цього фахівець вам підкаже, чи є необхідність звертатися до психіатра для вирішення питання про медикаментозну підтримку. Чі досить розмовної терапії та змін у житті.
Як вирости з жертви?
Спасибі за відповідь. З неї ясно, що ви відповідальна і успішна людина. У цьому світлі описані вами стани можна припустити (точний висновок можливий лише після індивідуального дослідження, яке займає кілька зустрічей), обґрунтовані такими факторами: 1. Високостресова подія. (якщо ви застали якимсь чином війну - можливо і травмуюча подія). Це цілий спектр змін у психофізіології.Це окрема програма роботи за особливим протоколом. 2. Завантаженість, цейтнот, втома - можливо дисбаланс у сферах життя. Це можна перевірити та підкоригувати самостійно прочитавши про Моделі Балансу Н. Пезешкіана. 3. Установки родом із дитинства про успішність, ідеальність тощо. Це психотерапія. Все це разом складається у напруження. Але важливо не те, яке напруження, а те, як ви з ним впораєтесь. Тому все, що підвіщщує резіліентність піде вам на користь та полипшить стан. Удачі!!
Як вирости з жертви?
Напишить будь ласка, а що зараз у вашому житті? Хто поруч, чім займаєтесь?
Отношения с родителями
Вы столько чувств и вопросов описали... Основная задача родителя - подкормить ребенка. Не только едой, но и знаниями, любовью... И если ребенок остался "голоден" - он будет пытаться закрыть этот голод. Искать понимания и поддержки у партнера - это более чем нормально. Но только если это не является перекладыванием ответсвенности или попыткой наполнить свой ресурс. Партнер истощиться . Наполнить ресур можно и нужно самостоятельно. Этому учаться и получают это именно в психотерапевтических отношениях. Они собственно и призваны проиграть детсво в ускоренном режиме и додать все, что недополучено. И это чудесным образом потом становиться вашим отношением самой к себе. Согласна с коллегой - это запрос на терапию годик два. Но это точно того стоит!!!
Страшный "микс" в семье
Здравствуйте. То, что Ві рассказіваете - єто не просто страшно и грусно. Єто условия, в которых Вы сформировались. Это и Ваши реакции, и Ваши выводы про себя, про отношения между родителями и про их роли. Сейчас вы возможно сразу и не вспомните, но скорее всего, эти установки были не очень подходящими для счастливой жизни. Мать и отец напрямую формируют ребенка, поскольку он растет наследуя их систему отношений. Либо со знаком + (сам повторяет такие патерны поведения) либо со знаком минус (никогда у меня такого не будет). Ваша телесная проблема - это про сброс напряжения, которое было для вас просто непосильно и организм вот так решил его сбрасывать. Иногда человек "переростает" подобное. Иногда - нет. Если Вас беспокоит данный вопрос не просто теоретически, но есть и реальные проблемы - очень рекомендую поработать с психотеорапевтом. Это все можно скоректировать. Удачи Вам!
Як перестати зриватися на дитину?
Добридень. Добре уявляю собі, як вам важко. Колись була у такій саме ситуації... Згодна з колегами про втому та необхідність знайти допомогу. Але хочу звернути увагу на такий момент: ви дратуєтесь саме на крик дитини. Не на необхідність прати, гладити, готувати і т.д. А на крик. Це говорить про те, що вам складно "тримати" негативні емоції дитини. І тут не втомлено. Просто всередині Ви не можете впоратися з цим. А ось чому і на якому рівні це потрібно дослідити. Спробуйте відповісти собі на запитання, коли дитина плаче "що саме в цьому та які емоції викликає". Оскільки це не усвідомлена реакція – після неї вас накриває вина та смуток. Оскільки ви любите свою дитину. Із цим можна і потрібно попрацювати.
Публикації психолога 11
Тренінги 10

16-05-2023 - 16-12-2023
онлайн
Безоплатна група антистрессової підтримки через медичні дихальні вправи
Якщо ви відчуваєте, що не справляєтесь із рівнем стресу. Якщо події, які ви пережили або були свідком яких несли загрозу життю чи здоров’ю. Якщо ви с...

03-02-2020 - 19-05-2020
Київ
Лекторий "Психосоматика от А до Я"
На протяжении 14 лекций по 3 часа каждая, мы пройдемся по основам, углубимся в тонкости, изучим взгляды и противоречия науки, рассмотрим механизм зап...

12-02-2019 - 12-05-2019
Київ
Еженедельная группа для нянь и гувернанток "Няня на все 100!"
Группа для нянь, гувернанток «Буду няней на все 100!» Няня – это не просто наемный работник. Няня – это заместитель мамы. На час, на день, на сутк...

07-05-2019 - 07-10-2019
Київ
Еженедельная группа "Психосоматика жизни"
Психосоматика жизни: как добиться успеха не потеряв здоровья Группа для людей, страдающих психосоматическими расстройствами Эта группа поможет Ва...

27-01-2020 - 29-05-2020
Київ
Группа для родителей «Психосоматика воспитания: как не разрушить ребенка
Нас в нашей жизни учат очень многому. Но очень важная роль – Родитель, почему-то считается не требующей знаний и опыта. Мы очень тревожимся о то...

03-09-2019 - 03-12-2020
Київ
Группа для будущих мам
«Буду мамой на все 100!» Женщину в ожидании ребенка беспокоят многие вопросы: каким будет пол ребенка, где рожать, кто поможет, чем кормить, где ...

17-10-2019 - 17-12-2019
Київ
Золотая середина (Группа для женщин 45-55 лет)
Возраст настигает нас врасплох не единажды… Но середина жизни эмоционально переживается особенно нелегко. Отчасти благодаря неготовности, отчасти –...

30-06-2023 - 30-08-2023
онлайн
Психосоматика схуднення - онлайн курс
Чи створює вам проблеми зайва вага? Чи втомилися ви від спроб позбутися її? Чи вдалося вам розібратися в морі дієт, методик, ліків? А чи знаєте ви, ...

06-10-2019 - 07-10-2019
Київ
2-х дневный интенсив. Психосоматика жизни: как добиться успеха и не разрушить здоровье
По данным Всемирной организации здравоохранения 42% пациентов, посещающих кабинеты врачей страдают психосоматическими расстройствами, в связи с чем ...

15-09-2019 - 16-09-2019
Київ
2-х дневный интенсив. Психосоматика воспитания: как не разрушить своего ребенка
По данным Всемирной организации здравоохранения 42% пациентов, посещающих кабинеты врачей страдают психосоматическими расстройствами, в связи с чем ...

Інтерв'ю 5
УЧАСТЬ В ІНТЕРВ'Ю
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.
Способи оплати

оплата ФОП рахунки у будь якої валюті


qr