У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Тетяна Штапова Київ метро Університет

психолог    Тетяна Штапова
30-01-2020 Тетяна Штапова додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 2 дні тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 14
психолог 👔 організаційний психолог
Освіта
З 1998р. по 2003р. навчалась в Сумському державному педагогічному університеті ім. А.С.Макаренка. Отримала диплом спеціаліста за спеціальністю "Практичний психолог в закладах освіти та викладач англійської мови".

В 2020р. закінчила трирічний курс підготовки з інтерперсональної психотерапії. Отримала Сертифікат із психотерапевтичного консультування Інституту консультування та психотерапії Асоціації Психологів України в методі "Інтерперсональна психотерапія".

Періодично працюю під супервізією психотерапевтів з багаторічним досвідом роботи в психоаналітичному напрямку та європейськими сертифікатами. Відвідую супервізійні та інтервізійні групи. Являюсь членом Асоціації Психологів України. Маю 230 годин індивідуальної та 72 години групової терапії.
Досвід психологічної практики
З 2010р. проводжу короткострокове консультування клієнтів з метою їх підготовки до співбесід для влаштування на роботу і з питань профорієнтації, якщо людина не може визначитись, яку професію обрати. Маю 15 років досвіду в підборі, адаптації та мотивації персоналу в міжнародних компаніях. Знаю, яким кандидатам надається перевага при працевлаштуванні, які помилки вони роблять, шукаючи роботу. Займаюсь кар'єрним консультуванням. Ділюсь своїм досвідом з клієнтами, рекомендую, що варто змінити чи на чому акцентувати увагу, щоб реалізувати себе професійно.

З 2019р. використовую в роботі психоаналітичний підхід з тими клієнтами, які звертаються з запитами на довгострокову терапію, якщо хочуть мати якісні зміни в своєму житті, професійну підтримку та готові досліджувати свій внутрішній світ. Отримала освіту в методі "Інтерперсональна психотерапія", який надає змогу вибудовувати довготривалі та глибокі відносини з клієнтами, що в результаті допомагає їм вирішити ті проблеми, які їх непокоїли роками. Людина спочатку спирається на мій досвід та знання, отримує відповіді на свої питання та змогу з нових кутів подивитись на своє життя. Потім починає відчувати себе по-іншому, по-новому проявляє себе з близькими людьми та в суспільстві і через деякий час вже може обходитись без моєї допомоги.

Вільно володію українською, російською та англійською мовами. Використовую в спілкуванні з клієнтами ту мову, яка зручна для них.

Тривалість зустрічі – 50 хвилин.
Приймаю в кабінеті за адресою: м. Київ, вул. Володимирська 61/11, а також он-лайн.
Вартість очної консультації - 1100 грн., он-лайн - 900 грн.
Працюю з запитами
- самотність;
- низька самооцінка;
- невміння говорити про свої почуття та бажання, відстоювати свої кордони;
- проблеми у відносинах з чоловіком чи партнером, друзями, дітьми або батьками;
- ревнощі, зради;
- розлучення чи розрив стосунків;
- втрата близької людини;
- війна та її наслідки для психіки;
- втрата житла і/або відчуття безпеки із-за війни;
- вимушена еміграція, проблеми ВПО;
- виснаженість, в тому числі після народження дитини;
- безпліддя, втрата вагітності, підготовка до ЕКЗ;
- тривожність;
- часте переживання провини, сорому, образи;
- напружені робочі відносини;
- труднощі при пошуку роботи чи зміні професії;
- запит на кар'єрне консультування: перевірка резюме (в тому числі англійською мовою), підготовка до проходження співбесід з роботодавцями;
- втрата життєвих орієнтирів, невизначеність, в тому числі професійна.


Основне
диплом перевірено
місце прийому клієнтів
   в Київ, метро Університет, вул. Володимирська 61/11

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 3. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.

Сертифікати про додаткову освіту
Відповіді 816
Если муж изменяет и употребляет алкоголь
Добрый вечер. Похоже, Вы уже приняли решение, как выйти из тяжелой ситуации, но боитесь его реализовать. И это неудивительно, учитывая Ваши обстоятельства. Вам стоит научиться больше опираться на себя, чтобы изменить к лучшему и свою жизнь, и жизнь своих детей.

Если обратитесь к психологу, есть шанс получить поддержку, разобраться, что стоит за Вашим страхом, снизить его. Обычно в процессе психотерапии сначала происходят внутренние изменения, а затем изменения в реальной жизни.
Чи строїти надалі відносини з чоловіком з ,ким завжди сварка?
Доброго вечора. Як Вам взагалі в цих стосунках? Ви з хлопцем кохаєте один одного чи вам обом зручно жити разом?
Не можу контролювати сльози
Аня, доброго вечора. Людина не може контролювати всі свої емоції. Не існує такої кнопки, на яку б Ви натиснули і моментально заспокоїлись після цього.

Вам варто звернутись до психолога, щоб з'ясувати, чому Вам так погано, коли Вашу слабкість бачать інші люди. А також отримати досвід, коли Ви проявляєте її з психологом, і вчитесь перепрацьовувати з його допомогою, тим самим зменшуючи напруження і страх, що Ваші негативні емоції бачить хтось інший.

Неможливо видалити ту частину своєї психіки, яка причиняє Вам дискомфорт, але з нею є сенс познайомитись і адаптуватись, щоб жити далі з кращим розумінням себе, і менше страждати.

Бесплатная рассылка интересностей!

Підліток 13 років взяв без дозволу гроші у батьків
Доброго дня. Якщо підліток краде гроші і говорить, що йому їх не вистачає, це може означати, що насправді йому не вистачає уваги та любові батьків. Але про це сказати він не готовий, можливо навіть і не усвідомлює цього. Які у Вас стосунки з сином? Яка атмосфера в сім'ї?
Що робити коли чоловік після того як я зʼїхала дзвонить і плаче в телефоні
Доброго вечора. А що Ви хочете зробити? Чи легше Вам жити без чоловіка, ніж з ним?

Психолог не буде давати інструкції, що Вам робити, адже це Ваше життя. Але Ви можете спробувати розібратись, що в ньому зараз відбувається.
Не приятно понимать что у жены был кто то до меня
«Суть проблемы такова что в данный момент мысли о прошлом жены не дают покоя и мешают жить здесь и сейчас..
После конкретного разговора с женой на счёт её прошлой жизни, застряли мысли и начали развиваться от этого очень не приятно.»;
Добрый день. А раньше Вас беспокоили навязчивые мысли из-за других проблем?

«Осознавать то что у неё была интимная близость, он её трогал, ласкал и тому подобное.
Это очень мешает нашим отношениям.»;
Вы сейчас сконцентрированы на прошлом жены, но стоило бы разобраться, почему именно Вам мешают ее предыдущие отношения. Ведь это Ваша особенность, заострять на этом внимание. Возможно, повлияли ваши отношения с мамой в детстве. Вы получали от нее достаточно любви и внимания?
Дуже ревную свого хлопця
«Я розумію, що часто ревнощі - це або про невпевненість у собі, або в недовірі до партнера. Думаю, у мене і те, і інше.»;
Доброго вечора. Людина вчиться довіряти в дитинстві, якщо атмосфера в сім'ї це дозволяє. Якщо ж вона жила в таких умовах, що не навчилась довіряти, в дорослому житті завжди буде недовіра до партнера. Сильні ревнощі є у людини, яка не відчувала, що її люблять, або теплих почуттів було мало. Вона не вірить до кінця, що її можуть любити, в дорослому віці. Тому здається, що парнер проміняє на когось іншого.

Якщо з темами довіри і ревнощів працювати з психолом, це досить глибока робота, але в результаті людина вчиться відчувати себе більш впевнено, менше порівнює себе з іншими не на свою користь.
Вопрос о мировоззрениях подростков
«Не хотят думать о последствиях, потому что они ещё не созрели и не понимают, что здоровье надо беречь и учёбу не запускать?»;
Возможно. Нужно видеть и говорить с Вашим братом, чтобы получить представление, о чем он может думать.

«Как раз мои родители целый день на работе, времени мало проводят с братом-подростком, и он страдает?»;
Только Ваш брат знает, страдает ли он из-за того, что родители проводят с ним мало времени. Маленький ребенок страдает, если его надолго оставляют без внимания, а подросток мог уже к этому адаптироваться. Для него сейчас важнее общение со сверстниками, чем с родителями.
Вопрос о мировоззрениях подростков
«Их не волнует, что будут проблемы с нервной системой, сколиоз и т. д., что с учёбой у них так себе.
Я хотела бы узнать, это действительно так, что в подростковом возрасте не понимают, что здоровье и учёба это очень серьйозно, они не доросли ещё?»;
Дарина, добрый вечер. Вероятно, они не хотят думать о последствиях их нынешнего образа жизни, живут сегодняшним днем.

«У меня такая ситуация: родной брат, троюродный - подростки, не хотят учиться, не слушаются родителей, целыми днями режутся в телефонах и компьютерах»;
Подростки проводят много времени в телефоне, играх, чтобы найти там то, чего у них мало в реальной жизни: удовольствие, радость, возможность почувствовать себя значимыми, уверенными в себе и т.д.
Мужчина жадный или мне кажется?
Похоже, Вы смогли подстроиться к позиции парня насчет финансового равноправия, когда отношения были на уровне симпатии. Но учитывая,что они продолжают развиваться, Вы не чувствуете себя девушкой, за которой ухаживают, и все больше разочаровываетесь в мужчине, который предлагает разделить расходы или позволяет Вам оплатить счет в ресторане. То есть все меньше чувствуете в нем мужчину, который готов заботиться о Вас таким образом.

И дальше Вам решать, обсуждать эту тему и говорить ему о своем дискомфорте, или отказываться от продолжения отношений.
Мужчина жадный или мне кажется?
Аня, доброе утро. У каждого свои представления о норме в данном вопросе. Важно, как Вы себя чувствуете рядом с мужчиной, который предлагает, чтобы Вы взяли на себя часть расходов. Сейчас у Вас возникло отвращение. Значит Вам не подходит то равноправие, которого ожидает парень.

Возможно, Вы пытались адаптироваться к той модели отношений, которая ему удобна, когда платили за рестораны, чего раньше не делали. А сейчас стало очевидно, что Вам так дискомфортно. Стоит прояснить, что для Вас значит предложение парня оплатить питание в поездке. И если несмотря на этот факт есть желание продолжать отношения, лучше обсудить с ним возникшую ситуацию. Если молчать, Ваше недовольство все равно так или иначе будет проявляться, ведь отношение к парню уже изменилось.

Відредаговано автором 17-03-2024 07:12:41

Виховання сина
«Нещодавно трапилась ситуація, яка обурила бабусю, а саме: 3-річний син у моїй присутності , вдома, зтягнув штани бабусі, на що бабуся промовчала, я також нічого не сказала. Власне, те що я не зробила зауваження сину і обурило бабусю.»;
Доброго дня. Бабуся дала онуку зтягнути з себе штани. Це була в першу чергу її задача - не дозволити йому це зробити. Можливо, вона розгубилась, а потім почала злитись і направила свої почуття на Вас.

«Підкажіть, як правильно я мала повестися в такій ситуації»;
Не існує єдиних для всіх правил, як потрібно себе поводити в подібних ситуаціях. Щось відбувається у відносинах між Вами і бабусею. Вона обурена Вашим мовчанням. А які почуття у Вас до неї?
Как изменить ситуацию с меньшим риском для себя
«Татьяна,здравствуйте ! Мы переезжали из Украины 10 лет назад в Ригу,а 5,5 лет назад переехали в Германию. Я закончила курсы немецкого,сдала на права ,работаю уже почти 3 года 25 часов в неделю. Дочка в 3 классе.
Вот за 12 лет брака ,и почти 15 лет вместе с браком , уже знаю его хорошо,все привычки ,мысли тоже частично. Но сейчас у него как будто максимализм..то ему секса не хватает,хорошо,просьбу услышала . то ему ребенок нужен.»;
Светлана, добрый вечер. Вам решать, продолжать ли жить с мужем, с которым более комфортно в бытовом плане, чем одной, но очень дискомфортно психологически. Что касается второго ребенка, Вы уже написали, что ему не столько ребенок нужен, сколько Ваша зависимость от него.

«говорю зачем , ты не сильно много времени проводишь с дочкой .говорит она взрослая.9 лет ей»;
9 лет - не 19, да и вообще дело в отношениях с ребенком в первую очередь, а не в возрасте, в желании его узнавать, поддерживать, заниматься вместе чем-то интересным, радовать.

«я думаю пожить самой было бы полезно для моей головы,души и осознания чего хочу .»;
Да, это помогает лучше узнать себя, научиться больше опираться на себя, стать более взрослым человеком психологически.

«.вот я решила сдать анализ на гормоны ,проверить раз в пару лет надо.он меня все спрашивает когда ответ. я хочу дождаться ответа и поговорить с ним ..что пока не вижу нас еще с одним ребенком.или вообще не вижу. сказать его я выслушала,теперь я подумала и хочу сказать свое мнение.»;
Наверное, дело не в анализах или виде на жительство, а в том, как Вы чувствуете себя в отношениях с мужем.

«я не хочу ,чтобы дочка видела такой тип отншений.. и чтобы ей получить его внимание ,надо по его меркам,хорошо себя вести. то есть он тем самым создает модель поведения,где ей надо будет заслужить любовь и внимание мужчин..10000 раз ему это все обьясняла,он не слушает..»;
Да, папа для девочки - первый мужчина, с которым у нее есть отношения. То, как он к ней относится, влияет, с какими мужчинами у нее будут отношения во взрослом возрасте. Плюс на примере ваших с мужем отношений она делает выводы, что такое отношения в паре.

«Когда выходила замуж, всего этого не было видно и он вел себя скромнее»;
В начале отношений люди обычно стараются понравится друг другу и показывают те свои стороны, которые производят хорошее впечатление на партнера. Но сейчас Вы уже знаете мужа намного лучше, чем в первые месяцы после знакомства. И Вам решать, как с ним дальше выстраивать отношения. Или же не выстраивать.
А може це любов ? !
«Я вважала, що я давно пропрацювала ці всі відносини з батьком. В мене немає на нього ні образи, ніяких інших негативних почуттів.»;
Ви можете вже не ображатись на реального батька, але є ще внутрішня фігура батька. Це образ чоловіка, який завжди з Вами. Ви несвідомо знаходите чоловіків, з якими переживаєте схожі почуття. Ваш колишній чоловік був безініціативним, було недостатньо чоловічої енергії у ваших стосунках, і тому Ви мали виконувати і його, і свої задачі. Тобто його було мало, як і батька.

Чоловік, в якого Ви закохались зараз, розірвав відносини. Ви страждаєте із-за цього, як колись, коли тато надовго зникав з Вашого життя. Ви можете не пам'ятати навіть свої страждання, але на несвідомому рівні Ваш дитячий досвід всеодно впливає на відносини, які Ви маєте в дорослому віці.

«Ні, моя бабуся і мама не були щасливі в шлюбі.»;
Тому й Вам складно вибудовувати відносини, в яких будете щасливою. Адже сімейний сценарій, на жаль інший. Змінювати його можливо, але краще для цього звернутись знову до психолога.
А може це любов ? !
Natali, доброго вечора. Ніхто, крім цього чоловіка, не знає, які у нього почуття до Вас, чи згадує він Вас. Але якби він теж думав, що Ви - його доля і хотів би відновити відносини, то навряд чи ігнорував би Вас 5 місяців і сильно страждав із-за цього.

У Вас же сформувалась залежність від нього, і з цим можна розбиратись, звернувшись до психолога, щоб полегшити Ваш стан. Зазвичай довго відновлюється після втрати відносин та людина, яка переживала схожі почуття в дитинстві, коли її ігнорував чи холодно себе поводив хтось із батьків. В дорослому віці вона проходить через схожий досвід, відтворюючи його у своєму житті не тому, що хоче страждати, а із-за того, що ці страждання для неї були звичними.
Публикації психолога 10
Відео психолога 9
всі категорії ...

Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr