У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Тетяна Штапова Київ метро Університет

психолог    Тетяна Штапова
30-01-2020 Тетяна Штапова додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 2 дні тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 14
психолог 👔 організаційний психолог
Освіта
З 1998р. по 2003р. навчалась в Сумському державному педагогічному університеті ім. А.С.Макаренка. Отримала диплом спеціаліста за спеціальністю "Практичний психолог в закладах освіти та викладач англійської мови".

В 2020р. закінчила трирічний курс підготовки з інтерперсональної психотерапії. Отримала Сертифікат із психотерапевтичного консультування Інституту консультування та психотерапії Асоціації Психологів України в методі "Інтерперсональна психотерапія".

Періодично працюю під супервізією психотерапевтів з багаторічним досвідом роботи в психоаналітичному напрямку та європейськими сертифікатами. Відвідую супервізійні та інтервізійні групи. Являюсь членом Асоціації Психологів України. Маю 230 годин індивідуальної та 72 години групової терапії.
Досвід психологічної практики
З 2010р. проводжу короткострокове консультування клієнтів з метою їх підготовки до співбесід для влаштування на роботу і з питань профорієнтації, якщо людина не може визначитись, яку професію обрати. Маю 15 років досвіду в підборі, адаптації та мотивації персоналу в міжнародних компаніях. Знаю, яким кандидатам надається перевага при працевлаштуванні, які помилки вони роблять, шукаючи роботу. Займаюсь кар'єрним консультуванням. Ділюсь своїм досвідом з клієнтами, рекомендую, що варто змінити чи на чому акцентувати увагу, щоб реалізувати себе професійно.

З 2019р. використовую в роботі психоаналітичний підхід з тими клієнтами, які звертаються з запитами на довгострокову терапію, якщо хочуть мати якісні зміни в своєму житті, професійну підтримку та готові досліджувати свій внутрішній світ. Отримала освіту в методі "Інтерперсональна психотерапія", який надає змогу вибудовувати довготривалі та глибокі відносини з клієнтами, що в результаті допомагає їм вирішити ті проблеми, які їх непокоїли роками. Людина спочатку спирається на мій досвід та знання, отримує відповіді на свої питання та змогу з нових кутів подивитись на своє життя. Потім починає відчувати себе по-іншому, по-новому проявляє себе з близькими людьми та в суспільстві і через деякий час вже може обходитись без моєї допомоги.

Вільно володію українською, російською та англійською мовами. Використовую в спілкуванні з клієнтами ту мову, яка зручна для них.

Тривалість зустрічі – 50 хвилин.
Приймаю в кабінеті за адресою: м. Київ, вул. Володимирська 61/11, а також он-лайн.
Вартість очної консультації - 1100 грн., он-лайн - 900 грн.
Працюю з запитами
- самотність;
- низька самооцінка;
- невміння говорити про свої почуття та бажання, відстоювати свої кордони;
- проблеми у відносинах з чоловіком чи партнером, друзями, дітьми або батьками;
- ревнощі, зради;
- розлучення чи розрив стосунків;
- втрата близької людини;
- війна та її наслідки для психіки;
- втрата житла і/або відчуття безпеки із-за війни;
- вимушена еміграція, проблеми ВПО;
- виснаженість, в тому числі після народження дитини;
- безпліддя, втрата вагітності, підготовка до ЕКЗ;
- тривожність;
- часте переживання провини, сорому, образи;
- напружені робочі відносини;
- труднощі при пошуку роботи чи зміні професії;
- запит на кар'єрне консультування: перевірка резюме (в тому числі англійською мовою), підготовка до проходження співбесід з роботодавцями;
- втрата життєвих орієнтирів, невизначеність, в тому числі професійна.


Основне
диплом перевірено
місце прийому клієнтів
   в Київ, метро Університет, вул. Володимирська 61/11

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 3. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.

Сертифікати про додаткову освіту
Відповіді 816
Ревность к друзьям
«Да в том-то и дело, что это обычно спонтанно получается, он списался/созвонился с друзьями, договорились на сегодня/завтра, а потом приходит и ставит меня перед фактом, что пойдёт..»;
Он говорит Вам о встрече сразу после того, как договаривается о ней с друзьями?
Ревность к друзьям
«Сложно сказать, поскольку он всегда делает одинаково - ставит меня перед фактом, что пойдёт к друзьям, не посоветовавшись есть ли у меня какие-то планы на это время, потом начинает собираться, мы ссоримся и в итоге он уходит, а я остаюсь дома одна в расстроенных чувствах.»;
Вы можете предложить парню предупреждать Вас, что он планирует уйти, чтобы Вы были к этому готовы, и сами спланировали какое-то свое занятие на это время.
Ревность к друзьям
«А вот вероятность причины моей реакции в недостатке внимание с его стороны вполне может быть, поскольку он хоть и дома, но много работает и вместе мы проводим не очень много времени.»;
Вы обсуждали с парнем этот вопрос? Пытались найти какое-то решение?

«Ещё хотела бы уточнить, что именно такая бурная реакция только тогда, когда он уходит к друзьям, наверное, потому что уходит на длительное время.»;
От него что-то зависит в те моменты, когда он уходит? Или у Вас будет бурная реакция как бы он не попрощался, и что бы он не сказал? Поможет ли Вам, если организуете что-то интересное или приятное для себя на то время, когда парень будет уходить?

Бесплатная рассылка интересностей!

Ревность к друзьям
«Я понимаю, что он отдельная личность, у него может быть личное время с друзьями, тем более, что видится он с ними не часто, но всегда остро реагирую на его уход.»;
Нужно больше вводных, чтобы понять, почему у Вас такая реакция. Возможно, Вам не хватает его внимания и заботы, и в подобной ситуации эта потребность усиливается. Или уход близкого человека от Вас к другим людям - это чисто Ваша болезненная реакция, которая могла появиться еще в раннем детстве (когда от Вас уходили мама или папа), а сейчас она проявляется в отношениях с парнем.
Ревность к друзьям
«Из-за этого мы ссоримся каждый раз и он всё равно уходит, думая, что я таким образом хочу, чтобы он не общался с друзьями, но это не так.»;
Xena, добрый день. А чего Вы на самом деле хотите в эти моменты? Какие у вас парнем в целом отношения?
Как выйти из такой позиции?
«теперь они могут понять что я другая увереная личность и за это как бы вранье прекратить со мной общение как мне кажется.Они же привыкли что я мышь, а теперь резко изменюсь и странно будет»;
Доброе утро. Если бы Вы резко стали другой уверенной личностью, то вряд ли бы все еще боялись, что о Вас подумают другие люди. Похоже, Вы захотели стать такой, и нужно пройти определенный путь, чтобы это получилось, научиться преодолевать свои страхи, а для этого сначала разобраться, в чем они заключаются и каким образом появились.
Чи зможу я колись позбутися стресу?
«Яб хотіла навчитись цінувати себе, перестати надто приділяти увагу до почуттів інших людей, жалію всіх окрім себе.»;
Зазвичай дитина вчиться цінувати себе, коли відчуває, що її цінують батьки чи інші дорослі, які її виховують. Якщо такого досвіду не було, вже доросла людина не знає, як це, коли цінують, люблять тільки за те, що ти є. І самостійно такий досвід не здобудеш, потрібно, щоб інша людина спочатку дала це відчуття. Можна шукати підтвердження своєї цінності у подруг, чоловіків і т.д., але є ризик потрапляти у відносини, які будуть чимось схожі на ті, що Ви мали у дитинстві.

Більше шансів на зцілення від тих травм, які отримали у ранньому віці, при зверненні до психолога з відповідним запитом. На цьому сайті є багато анкет психологів. Можете ознайомитись і обрати того, хто Вам найбільше підійде.
Чи зможу я колись позбутися стресу?
Доброго вечора. Ви описали свої складнощі. Щоб змінитись і почувати себе по-іншому, варто для початку сформулювати, до чого б Ви хотіли прийти, чому б хотіли навчитись?

Відредаговано автором 31-08-2023 20:36:56

Перед складними задачами опускаються руки
«Давно- з 2019 року, коли поміняла роботу з якої мене намагалися випхати, бо я була конкуренткою на місце, плюс до того в іншому місці пропрацювала 3 міс і пішла з нервовим зривом.»;
Якщо подивитись на всі місця роботи в цілому, починаючи з 2019 року, основні Ваші проблеми пов'язані із самою роботою (наприклад, занадто складні чи нецікаві задачі, недостатньо знань і т.д.) чи робочими відносинами?

«Чого саме боюсь - страх робити помилки. Що мене осудять.»;
Що з Вами відбувається, коли робите помилку? Чому це настільки страшно? Люди, які Вас можуть осудити, самі ніколи не помиляються?
Перед складними задачами опускаються руки
«Доброго дня! Маю наступну проблему: вже достатньо давно виділяю в себе особливість боятися труднощів. Різні складні задачі викликають в мене страх, потім апатію.»;
Таня, доброго дня! Достатньо давно, це завжди, чи колись раніше Ви не боялись труднощів?
Чого саме Ви боїтесь?

«Скидувати на втому від того, що зараз усі переживають в Україні - це не варіант.»;
Звичайно, війна впливає на всіх українців. У Вас в результаті проживання цього складного періоду може збільшуватись втомлюваність. Ваше слабке місце могло стати ще слабшим.
Маю лише одне бажання, і воно нездійсненне - мати незайману дівчину
«За 9 років не знайшов таких. Тільки в армії, злізши з постійного лікування зрозумів, що ніхто навіть не намагався мені допомогти, тільки присаджували на вічну терапію задля свого заробітку.»;
Схоже на те, що Ви щось отримуєте в психологічному плані, коли приходите до висновку, що ніхто з лікарів та психотерапевтів не хотів Вам допомогти. Ви ж не до 1-2 спеціалістів звертались, щоб думати, що Вам просто не пощастило. Якби Вам було потрібно, Ви б взяли для себе щось корисне з терапії. Але, напевно, Вам важливо бути разом зі своєю хворобою. Як і з бажанням мати незайману дівчину.
Маю лише одне бажання, і воно нездійсненне - мати незайману дівчину
«Лікар.»;
Ви можете звернутись до іншого лікаря або до психотерапевта, який би мав бажання Вам допомогти?
Маю лише одне бажання, і воно нездійсненне - мати незайману дівчину
«Але не має бажання, бо здоровий я не ходити до нього(((»;
Хто не має бажання, Ви чи лікар?
Адекватно ли поступает мужчина?
«Я ему об этом не говорила ещё-но как то получается не очень-пригласить девушку, оставить её в чужой стране одну, и ехать решать дела с детьми, ну а главный момент-не вернуться.»;
Ника, добрый день. Вы уже общались после этого случая, но не обсуждали эту ситуацию?
Маю лише одне бажання, і воно нездійсненне - мати незайману дівчину
«Я так розумію, вчитись на лікаря теж не допоможе? Пробував вивчати відповідні дисципліни. Є причини, через які користі нуль.»;
Ви все правильно розумієте. Краще звернутись до лікаря, який вже знає, як Вам можна допомогти.
Публикації психолога 10
Відео психолога 9
всі категорії ...

Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr