У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Марта Калина Івано-Франківськ

психолог Сімейний психолог. Психолог для підлітків. Дитячий психолог. Марта Калина
30-08-2017 Марта Калина додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 1 день тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 22
Освіта
Спеціальність «психологія», кваліфікація «психолог», ДІПО ІПП, 2000 р. Психолог вищої категорії. Кандидат пед. наук.
Курси медико-психологічного спрямування. Тренінг «Психосоматика. Як психічний стан впливає на наше здоров'я».Тренінг «Особливості організації медико-психологічного супроводу потерпілих в зоні надзвичайної ситуації». Тренінг «Формування стійкості в умовах кризових явищ». «Прийоми надання першої психологічної допомоги».
Курси освоєння практичних навичок з психотерапії та психокорекції. (символдрама, психодрама).
Курси підвищення кваліфікації психологів: «Специфіка та основні напрямки групової психологічної корекції» та ін.
Курси практичних психологів освіти: «Стратегія профілактики суїцидальної поведінки учнівської молоді у діяльності психолога». Курс розроблений ГО «Смарт Освіта» «Робота вчителів початкових класів з дітьми з особливими освітніми потребами»
Досвід психологічної практики
Досвід роботи практичного психолога (діти і дорослі у психоневрологічних інтернатах). Досвід психотерапії у напрямку позитивної психокорекції. Практичний 25 річний досвід розв’язання життєвих проблем. Консультую українською або російською мовами очно, по Skype, по вайберу, по телефону. За необхідністю виїжджаю до клієнта додому (додаткова оплата).
Працюю з запитами
✔️ проведення тренінгів✔️ супервізія для колег1. Психологічне консультування:
- супровід життєвих ситуацій та ситуацій професійної діяльності;
- домашнє насильство, аб’юзер в стосунках;
- поліпшення міжособистісних стосунків;
- складні стосунки батьків з дорослими дітьми;
- усунення невирішених внутрішніх конфліктів;
- почуття провини, депресивні стани, тривожність, занижена самооцінка, виснажені ресурси особистості.
2. Психотерапія і психокорекція:
- компенсація дефектів виховання;
- зняття психологічної напруги;
- ослаблення дії психотравмуючих факторів.
- психокорекція неврозів нав'язливих станів (трихотілломанія - нав'язливе висмикування волосся, брів, вій; дисморфофобія – вийти на вулицю тільки в капющоні та ін.),
3. Попередження і психопрофілактика психосоматичних захворювань (гіпертонічна хвороба; Ішемічна хвороба серця; заїкання, випадіння волосся; коліт та ін.).
4. Корекційна робота з дітьми (від 5 років):
- дитячі страхи (темноти, смерті, невідомого, передбаченого лиха та ін.) та фобії;
- травмуючи спогади;
- сепарація від мами, тата;
- тривожний розлад;
- дезадаптація в школі, булінг.
4. Попередження рецидивів психосоматичних захворювань і відновлення працездатності в людини, яка перехворіла.
5. Психореабілітація і психогігієна:
- професійна деформація;
- лікування посттравматичного стресового розладу;
- формування правильного ставлення пацієнта до лікування, лікарських рекомендацій, виконання реабілітаційних заходів.
6. Експрес-консультація - 30 хв діалогу з професійним психологом по телефону / Skype (попередня оплата).


Основне
місце прийому клієнтів
Сімейний психолог. Психолог для підлітків. Дитячий психолог. в Івано-Франківськ, , мікрорайон Каскад

Відповіді 61
Все дратує, після пологова депресія, проблеми з чоловіком.
Добрий день! Це добре, що ви усвідомлюєте, що у вас післяпологова депресія - складне поєднання фізіологічних, емоційних та поведінкових змін, які відбуваються в окремих жінок після пологів (в середньому кожна п’ята мама). Важливо знати, що післяпологова депресія (відчуття байдужості, гніву; сильна втома та виснаження, відчуття, що нічого не приносить задоволення та радості; агресія; часті зміни настрою та ін.)— це захворювання, яке піддається лікуванню, і яке не є проявом слабкості або характеру. Для допомоги вам передовсім потрібна професійна допомога та підтримка близьких.
Мой друг хочет отрезать себе член и яички
Підтримую колег - чоловіків, а вам треба занятися собою з психологом, психотерапевтом чи психіатром. У вас є свої проблеми, не беріть на себе вирішення проблем інших.
Как выдерживать психологическое давление со стороны близких
Психологическое насилие, эмоциональное насилие в отношениях – родительский абьюз (от англ. abuse – злоупотреблять; оскорблять). В детско-родительских отношениях – это жестокость, прикрытая «воспитанием». Родители ощущают полную власть над ребенком и создают сильное давление: унижают, угрожают, оскорбляют, кричат, обесценивают и отрицают чувства и права. После конфликта – вы «сдаетесь», то есть подчиняетесь: ваша личность полностью «растворяется». В основном дети, которые испытывали абьюз со стороны родителей (со сторони матери), в будущем бессознательно выбирают партнера, склонного к абьюзу. Вы привлечете его к себе, если сейчас не поработаете с собой.
Такое токсическое отношение сильно отражается на вашей психике и накладывает свой отпечаток на будущую жизнь. Избавиться от всех негативных настроек, проработать эту тему и вернуть адекватную самооценку сложно, но возможно.

Бесплатная рассылка интересностей!

Шкрябаю собі шкіру ,коли з кимось розмовляю
Я згодна з колегою Володимиром, що у вас (свідома чи несвідома) аутоагресія, яка відноситься до одних з найпоширеніших проявів психічних розладів, що супроводжуються нанесенням каліцтв самому собі. Якщо метою хворого є саме шкірні покриви – це патомімія, яка може бути наслідком невротичних і психотичних розладів. Встановити діагноз здатний і досвідчений дерматолог (психічні відхилення по зовнішньому вигляду шкірних ушкоджень), а вилікувати - психоневролог, психіатр, психолог.
Дитина всиновлена,з нами 3.5 роки.Переїзди із за війни.Тепер певні проблеми
Добрий день! Ви збентежені і спантеличені. Тим часом, гра дитини своїми статевими органами у багатьох випадках свідчить лише про її дослідницький інтерес до себе і частин свого тіла. Після трьох років у дитини з'являється зацікавленість до анатомічних відмінностей між людьми. У хлопчиків формується інтерес до свого пеніса. Дитина з'ясовує, що торкатися своїх статевих органів досить приємно, і не розуміє, чому їй це забороняють. Дитяча мастурбація - один із багатьох видів нормальної дитячої активності, це закономірний етап у розвитку людської сексуальності, Однак серед її причин можуть бути також і дитячі неврози, і гормональні порушення, і інфекційні захворювання.
• Не акцентуйте увагу дитини на цих моментах. Акцентуючи, діти все міцніше закріплюють ці моменти у своїй пам'яті. Ви забрали іграшку, сказали що більше її він не побачить – ось це він дуже добре запам'ятає. Віддайте іграшку у формі гри, вибачтесь.
• Заставши сина за подібним заняттям, вам варто реагувати спокійно (скажіть собі «СТОП» і подихайте глибоко), у жодному разі не карайте дитину, не поводьтеся з нею жорстоко,бо згодом це може призвести до виникнення неврозів дорослого.
• Якщо побачите, що дитина занадто довго і наполегливо мастурбує, доцільно спробувати ненав'язливо переключити її увагу на щось інше: погратися з хлопчиком, побігати, пострибати, покидати м'яч - словом, приділити йому увагу. Більше фізичних навантажень.
У будь-якому випадку робити трагедію з цього вам не варто. Син може відволіктися, і вже за місяць-другий забути, що такі моменти взагалі були у його житті. Серйозно ж бити на сполох треба в тому випадку, якщо дитина не в силах стриматися і вдається до цієї звички на очах в інших людей або коли мастурбація надмірна, нав'язлива, заміщає і витісняє інші форми дитячої активності.
Могут ли пропасть чувства к любимому человеку ?
Добрий день. Гойдалка у відносинах. Схема «гойдалок» починає працювати, коли людині здається, що десь в іншому місці «трава зеленіша». Тоді вона стає ініціаторами тимчасового розриву відносин. Через деякий час ініціатор розриву, отримавши повну насолоду від «перемоги» над партнером, починає відчувати тугу за спільним минулим, смуток, співчуття, жалість… Впізнаєте себе? У результаті ви вирішуєте повернутися до любовного тандему. Проте пам’ятайте, через деякий час віддалення одного з партнерів може повторитися. При цьому не рідкістю є випадки, коли ініціатор розриву і той, кого покинули начебто обмінюються ролями. Так «гойдалки» здійснюють свій розбіг.
Парадоксально, але для близьких стосунків з «Іншим» спочатку вам потрібно познайомитися-зустрітися із своїм «Я».
Семейная жизнь с абьюзером.спасите,как уйти!
Добрий день! Ви написали, що ваш цивільний чоловік застосовує насильницькі методи: психологічний (шантаж, загрози, різні маніпуляції), фізичний (ляпаси, штовхання, щипання, шмагання, кусання, рукоприкладство), потім може бути (якщо ще немає) і економічний (умисне позбавлення житла, їжі, одягу, іншого майна, коштів чи документів) або статевий (примус вступати у сексуальний зв'язок). Психологічний біль - завжди сильніший і болючіший за фізичне покарання.
Усвідомте, що ваш чоловік порушує ваші особисті кордони, принижує, допускає жорстокість у спілкуванні та діях з метою придушення вашої волі і з деяких причин ви не може вийти із цих відносин самостійно. Я підтримую колег: зверніться за допомого до батьків, поліції, центрів соціально-психологічної допомоги і обов’язково реабілітація у психотерапевта.
Жених в тяжелом состоянии
Добрий день! У хворої людини не буває стабільного емоційного стану. Це норма. Трапляються емоційні підйоми і спади, відбуваються свої біоритми настрою. Часто за агресією ховається страх. Вам необхідно відвідувати вашого хлопця, коли у вас спокійний і гарний настрій (над цим треба працювати). Коли ваш агресивно налаштований хлопець зрозуміє, що його агресивні прояви, виражені у зовнішній поведінці, не тягнуть за собою будь-яких санкцій та покарань, не лякають вас, що його агресія не тягне за собою будь-яких наслідків, не справляє враження на вас, тобто вона марна, він втратить бажання її проявляти. Крім того, можливість прояву агресії показує йому, що він може не боятися висловлювати свої емоції назовні. Тоді страх перед власними переживаннями за хвороби зникає, зникає емоційна напруженість, яка живить цей страх, і цю агресію. В результаті агресивність зменшується або зовсім минає.
....
Добрий день! По-перше, зрозумійте все можна виправити, у вас мало досвіду і відсутня підтримка, але ви звернулися за допомогою, це добре. По-друге, агресія – це енергія, без якої неможливо вижити, нам потрібна агресія, її треба направити в необхідне русло. Пасивна агресія - – це наслідок невираженої агресії та накопичених образ. Її складно відстежити, тут вам потрібен психолог. Далі: практикуйте усвідомленість. Коли негативні емоції накочуються хвилею, спробуйте покопатися в собі, що конкретно було причиною. Зупиняйте себе від генералізації і накручування – це глухий кут. Генералізуючи, ви звалюєте все в одну купу. Обговорити кожен випадок треба окремо.
Є багато центрів безкоштовної психологічної допомоги, зверніться до них, чим скоріше, тим краще. Удачі!
Могут ли пропасть чувства к любимому человеку ?
Добрий день Крістіна! А може це не кохання, а закоханість? Ваші емоції не можуть свідчити про те, що це справжнє кохання. Кохання народжує впевненість, розкриє все найкраще в людині, закоханість – сумніви. Пам’ятаєте, що якщо ви зустрінете своє справжнє кохання, то воно від вас нікуди не подінеться – ні через тиждень, ні через місяць, ні через рік.
Як вчинити якщо хворієш психологічно довгий час і людина поряд з тобою нещасна.
Добрий день. Ви пришите, що часто в депресії. Якщо коротко, то в депресії є три голови: біологічна — розлад нейромедіаторів у мозку, психологічна — нездатність відстоювати свої межі, і соціальна складова — відчуженість, самотність, відчуття меншовартості. Без фахівця – вам не розібратися в цьому. Піти шукати кращі світи? Це біг від себе, це не є вихід. Багато людей звикли заглушати свій душевний біль алкоголем. Алкоголізм — це довготривала, прогресуюча хвороба мозку, що призводить до деградації, а у подальшому — до смерті. Але існує кілька методів психотерапії, що демонструють найбільшу ефективність при лікуванні алкогольної залежності. Зверніться до фахівця.
Чому мені все так важко вдається
Добрий день! Чому чоловік після 6 років частково - спільного проживання з вами не хоче оформити стосунки? Відповідь проста: тому що всі його потреби задоволені. Побут, інтимна близькість, догляд за сестрою, спілкування і проживання з родичами– усі складові ЙОГО життя. Але при цьому немає жодних зобов'язань.
Це дуже зручна для чоловіка форма стосунків. Чоловік відчуває, що такі стосунки можна будь-якої миті припинити.
Жінка в цій ситуації задовольняє лише частину потреб: вона має все, але не має чоловіка. Саме жінки у такій парі всіма правдами та неправдами тягнуть стосунки. Їм соромно дивитися в очі оточуючим, дуже вже багато в ці відносини вкладено. Найчастіше якщо жінці все ж таки вдається поставити штамп, новоспечена сім'я швидко розвалюється. Як тільки жінка свою потребу закриває, на перший план виходить взаємна втома, і розлучення стає неминучим. Щоб прийняти правильне рішення, запитайте себе «ЩО Я ХОЧУ ДЛЯ СЕБЕ?».
Психолог на этом сайте утверждает что я психопатка. На вопрос "давайте проверим человеком одним" ответил"разжигаешь скандал"
Добрий день! Можливо психолог, що з вами працював має невеликий практичний досвід і забув деякі принципи психологічного консультування: доброзичливість до клієнта; безоцінне ставлення до клієнта, уміння прийняти його таким, який він є. Зробіть паузу (до 3-х днів), відпустить ситуацію. А потім, якщо захочете поговорити з психологом, зверніться до іншого спеціаліста. Удачі!
Парень охладел
Добрий день! Відомо, що у людей різні уявлення про любов та її прояви. Це залежить не лише від темпераменту і характеру, а й від життєвого досвіду, рівня освіти, системи цінностей. Якщо вони у вас дуже різні, ви можете елементарно не помічати і не цінувати чиїхось щирих намірів ощасливити вас. Та не варто з'ясовувати, чому він не сказав чи не зробив те або інше. Прислухайтеся до себе. Некомфортно? Сміливо прощайтеся. Швидше за все, це не ваша людина.
Чи, можливо, ви живете з ілюзією ідеального кохання, таким собі комплексом принцеси? Зрозуміло, що реальні чоловіки блякнуть порівняно з омріяним образом принца на білому лімузині. Тож раджу вам швидше подорослішати і приймати дійсність такою, якою вона є. Це по-справжньому цікаво.
Хочете зберегти стосунки? Дізнайтесь більше про професію програміста. Тривала робота програміста накладає свій відбиток на його повсякденне життя і його психічне здоров’я. IT-фахівці занурюються в цифровий світ, а тому концентруються на абстракціях, таблицях, кодах, схемах. Діяльність програміста супроводжується пошуковою діяльністю, тривогою невідомості та постійною навчальною активністю. Часто виявляється, що знання, отримані вчора, на сьогодні є застарілими і неактуальними. Це викликає велике навантаження і на емоційну сферу особистості. Логічне мислення — їхня сильна сторона, а от емоційний інтелект — слабка.
Вам необхідно знати і про основні особливості поведінки програміста (все розуміє буквально, не здатний «вловити прихований сенс» сказаного, більшу частину часу проводить за комп'ютером в офісі або вдома, зрідка може відвідати комп'ютерний магазин, щоб подивитися або купити новий гаджет, не любить відвідувати кіно, театри, виставки та інші заходи - адже це все з комфортом можна подивитися в Інтернеті, має безліч знайомих, яких ніколи у off-line не бачив та ін.). Основними психологічними особливостями програміста є глибоке занурення у внутрішні образи, мінімальна соціальна взаємодія, постійний пошук причинно-наслідкових зв'язків …
Прислухайтесь до себе, вибір за вами!
Умирают ли от панических атак?
Добрий день! Хочу попередити вас, що паніка змушує діяти так, що ваші страхи та фобії з часом посилюються. Намагаючись захистити себе декількома шляхами (уникнення; забобони; «підтримуючі» предмети; відволікання уваги; захисні ритуали та правила; боротьба зі страхом), ви посилюєте свої фобії або страхи. Крім того виникає мимовільний процес, який доведеться навчитися контролювати. Це тривога очікування.
Тривога, пов'язана з очікуванням наступної атаки - джерело дискретної енергії, що змушує вас проходити панічний цикл щоразу. Подібне очікування часто стає тією іскрою, що провокує нову атаку. Воно передбачає прокручування думок про ті жахливі речі, які можуть статися з вами в майбутньому. Приклади таких думок: якщо я забуду, як дихати? якщо я помру?.. Тривога очікування по суті своїй є автоматичною і мимовільною, а значить, немає дієвого способу просто сказати собі «не думай про це» і заспокоїтися. Так само як сказати собі «викинь це з голови» — вірний спосіб розмірковувати про це весь день. Ось два варіанти розвитку подій, у яких тривога очікування може завдати вам реальної шкоди.
• занепокоєння живе у підсвідомості, десь на задньому плані, ви навіть не помічаєте його присутності, але все ж таки схильні до його впливу. Ваш настрій змінюється, а у вас навіть немає шансу це відрефлексувати.
• тривожні думки відразу звертають на себе увагу, і ви вплутуєтесь у боротьбу з ними, намагаєтеся «не думати про це». Перемогти у такій битві практично неможливо. Чим наполегливіше ви боретесь, тим більше непокоїтеся, тим нав'язливішими стають негативні думки.
Кінцева мета всього процесу одужання від панічних атак – це можливість діяти вільно і почуватися добре. Але коли людина страждає повторюваними панічними атаками, найгірше саме те, що їй доводиться вибирати між свободою та комфортом. Якщо людина залишає зону комфорту або порушує одне зі своїх захисних правил, вона може запанікувати. Якщо ж вона дотримується запобіжних заходів, щоб почуватися «у безпеці», то відчуває себе заручником і пропускає безліч подій власного життя.
Тому, не потрібно влаштовуватись зручніше в теперішньому, підкладаючи дрова в багаття майбутніх панічних атак. Ось «золоте правило», яке допоможе вам позбутися їх назавжди: вибирайте перспективу свободи, а не терміновий комфорт. Вам потрібно навчитися розпізнавати і приймати подібні думки, не відмахуючись і не пригнічуючи їх.
Публикації психолога 2
Інтерв'ю 6
УЧАСТЬ В ІНТЕРВ'Ю
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr