У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Нестабільний емоційний стан. Тривога, проблеми зі сном

У Психолога » Поради психолога онлайн (безкоштовно) » Страхи, тривоги, фобії » Нестабільний емоційний стан. Тривога, проблеми зі сном
Час від часу, раз на місяць чи на два, впадаю в дивний стан. Він супроводжується проблемами зі сном, нав'язливими думками, панічними атаками. Це продовжується декілька років і я навчилася з цим жити. Спочатку просила в батьків звернутися до спеціалістів, але це було проігноровано. Декілька неділь назад я знову не могла заснути та страждала через напади паніки та нав'язливі думки, мені здалося, що цей стан минув, як завжди. Але от я другу добу не можу заснути через сильну тривогу. Я не можу прослідкувати її появу. Просто прокидаюся вночі з сильним відчуттям паніки та страху. Щось вже подібне було, але чомусь зараз все відчувається по іншому. Ніби сприйняття світу змінилося, як атмосфера переключилася (сподіваюся, не звучить повною маячнею). Дні проходять занадто швидко і віддалено, скоріше за все через відсутність нормального сну. Відчуваю ніби погіршення когнітивних процесів, і раніше було щось таке, але знову ж, зараз наче по іншому. Цієї ночі напади паніки були ніби сильніші ніж інші рази, а тривога не дала заснути навіть на годинку, в голову лізе все погане, що я коли небудь знала. Можливо я драматизую, але я дуже хочу спокійний розум та здоровий сон. Буду безмежно вдячна пораді чи короткій консультації. Дякую за увагу
Питання від: ; Вік: 17

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
2
Юлия Витальевна Якименко
Павел Леонидович Басанский
З того, що ви написали, можна зробити висновок про тривожний розлад особистості.
Сильна тривога та панічні атаки відбуваються через немотивований викид адреналіну наднирниками.
Спочатку потрібно звернутися до сімейного лікаря з цією проблемою. Він направить вас на консультацію до інших лікарів, щоб розібратися з гормональним фоном. А потім уже можна продовжити вирішувати проблему за допомогою психолога.

Відредаговано автором 08-01-2024 02:47:54


👍 радити психолога:


психолог онлайн
2
Ирина Константиновна Зубиашвили
Павел Леонидович Басанский
Здравствуйте!
Вы можете самостоятельно обратится к семейному врачу, взять направление к неврологу, и психиатру, т.к с тревожными состояниями как раз разбираются психиатры, так же в дальнейшем возможно назначение препаратов!
Проблема с сном достаточно серьезная, необходимо смотреть в совокупности, что влияет и какие нарушения в организме происходят!
Потому обратитесь и не медлите к семейному, возьмите направление и сходите на консультацию к психиатру.

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

05-01-2024 Страх
21-12-2023 Страх
Інтерв'ю з психологами
Інтерв'ю з психологами Панические атаки

Что такое и как проявляются панические атаки (ПА)? Можно ли дать какие-то практические рекоммендации самопомощи при панических атаках?

висловилося: 6

Інтерв'ю з психологами Почему снятся кошмары?

Отчего мучают ночные кошмары? Как действовать родителям, если ребенку регулярно снятся страшные сны?

висловилося: 6

Рекомендуємо

Что такое тревога. Как с ней справляться Что такое тревога. Как с ней справляться

Страх и тревога, в чем различия. Некоторые виды тревоги. Что делать, если тревога не проходит?

Страх. Польза и вред Страх. Польза и вред

Страх - это эмоция, которая обычно возникает, когда вы чувствуете угрозу своему личному благополучию. Следовательно, для человека как биологического существа возникновение страха не только целесообразно, но и полезно. Это обычная эмоция,

Панические атаки: симптомы и методы самопомощи Панические атаки: симптомы и методы самопомощи

Панические атаки – частое явление. Паника – это наша способность выживать. Модели «защитного» поведения при ПА. Как справиться с паническим расстройством?

Как преодолеть фобию и страх Как преодолеть фобию и страх

Почему и как возникает фобия и страх? Основные этапы самостоятельного преодоления фобии и сильного страха. Преодоление страхов и фобий может улучшить качество нашей жизни. Что стимулирует фобию и страхи?

Як зменшити рівень тривоги і напруження в складний час Як зменшити рівень тривоги і напруження в складний час

На даний час наша країна перебуває в дуже тяжкій ситуації, у стані війні. Всім нам знайомі почуття: страх, безсилля, гнів... Я пропоную техніки, які допоможуть знизити рівень тривоги та напруження і полегшити стан

Коли виникають та в чому причини панічних атак? Коли виникають та в чому причини панічних атак?

Коли виникають ПА? У період змін у вашому житті. Зростання панічних атак можна спостерігати і під час соціальних змін: війни, фінансової кризи, епідемії. У чому причини панічних атак?

Страх смерті Страх смерті

Страх смерті або танатофобія. Для кожної особистості смерть є індивідуальним феноменом. Дуже часто для психічного самозахисту особистість створює різні образи безсмертя.

Паническая атака: алгоритм действий по выживанию Паническая атака: алгоритм действий по выживанию

Про панические атаки не писал только ленивый. Поэтому обойдусь без лирики: тому, кто не знает, что это - эта статья в принципе не нужна, а кто испытывает периодически приступы, тому не нужно объяснять,  как часто бьется его сердце, дрожат руки,

qr