У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Тетяна Савицька Київ лише онлайн

психолог  Психолог для підлітків. Дитячий психолог. Тетяна Савицька
23-02-2023 Тетяна Савицька додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 21 день тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 2
Освіта
Вища освіта:
Практичний психолог. Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара
Курси:
Практична психологія. Міжнародна школа психології "Women's Сompass Sсhool"
Дитяча психологія. Міжнародна школа психології "Women's Сompass Sсhool"
Кризова психологія. Важкі психічні стани. Міжнародна школа психології "Women's Сompass Sсhool"
Когнітивно-поведінкова терапія. Міжнародна школа психології "Women's Сompass Sсhool"
Робота з ПТСР: когнітивно-поведінковий підхід. Міжнародний інститут психології
Метафоричні асоціативні карти. Академія психології Поліни Савенко
Метафоричні асоціативні карти в роботі з дітьми та підлітками
Досвід психологічної практики
2022 - по теперішній час
Працюю з запитами
Конфлікти, непорозуміння з дітьми
Питання розвитку та виховання дітей
Тривожність
Самооцінка,невпевненість в собі
Емоційне вигорання


Основне
диплом перевірено

Відповіді 14
Вопрос о понимании мира подростком и отношения с ним
Добрый день, Дарина!
Сложность подросткового возраста в том, что подростки уже вроде не дети, но еще и не взрослые. Они хотят уважения и отношения к себе как к взрослым, а ведут себя часто как дети. Но это сложный период прежде всего для них самих. Это сепарация, взросление, поиск себя, желание быть как все и быть особенным одновременно. В этом возрасте для них главное - не учеба, а общение со сверстниками. К сожалению, реалии нашего времени перевели это общение в "онлайн". Иногда кажется, что они одной рукой обнимают, а другой отталкивают.

И я соглашусь с коллегам, что многое зависит от семьи, от отношений в семье, от авторитета родителей, от стиля воспитания.

Для подростков очень важно быть принятым без всяких но...А в семье и школе они часто слышат лиш одну критику. И в соцсетях, компьютерных играх, разных группах они находят и получают то, что не получают в семье, в школе, от взрослых. Часто в играх они реализуют то, что не могут реализовать в реальной жизни, быть теми, кем не могут быть в реальности.

Если Вы хотите наладить с братом отношения, начните интересоваться тем, что интересно ему. Спросите во что он играет, какого блогера смотрит, почему, что там интересного? Иногда. чтобы вывести человека из пещеры, надо туда спуститься самому.

Помните, что Вы взрослый в этих отношения, а он ребенок. Сначала любовь, а потом дисциплина.

Берегите себя!






Відредаговано автором 18-03-2024 17:18:17

Чому так відбувається?
Добрий день, Євгенія!

Вам бажано попрацювати над самооцінкою і впевненістю в собі. Припинити порівнювати себе з іншими, зосередитись на собі! Подумайте, що треба зробити, щоб Ви собі подобались в першу чергу.
Ревність
Ірино, я б Вам рекомендувала зосередитись саме на собі, налагодити відносини з собою, попрацювати над самооцінкою. Ви можете пошукати літературу з цієї теми, звернутися до спеціаліста (наприклад, психолога, який працює в Когнітивно-поведінковому підході).

Відредаговано автором 15-01-2024 13:58:53

Бесплатная рассылка интересностей!

Ревність
Ви можете говорити про Ваші почуття та переживання своєму хлопцеві без претензій, вимог та звинувачень.

Ревність
Ви велика молодець, що намагаєтеся шукати проблему, що хочете зосередитися на собі. Робота над собою Вам допоможе.

«Я опираюсь на те , що всі чоловіки зраджують ,»;
Звідки така думка?

Дивіться, у Вас Є думка, що всі чоловіки зраджують? Ви в це вірите
і Ви бачите скрізь підтвердження цієї думки.
Є протилежна думка, "не всі чоловіки зраджують". якщо це стане для Вас правдою, Ви знайдете в світі підтвердження цьому.

З цим можна і треба працювати.

«Мені здається що нема настільки вірних чоловіків . А якщо є , мала ймовірність , що таке щастя достанеться мені.»;
Чому? Звідки ця думка?

Відредаговано автором 15-01-2024 12:02:24

Відчуття тривоги, переживання
Згадайте техніки, що Ви застосовували про тривозі раніше. Що Вам допомагало? Якщо Ви припрацьовували це психологом, це дуже добре, адже Ви усвідомлюєте свою особливість і можете контролювати її. Можливо зараз потрібно просто більше часу і зусиль.

Ви вірно пишите, що не спробувавши, Ви не дізнаєтесь. Можливо це те, що посилює Вашу тривогу. Страх невідомого і неможливість це контролювати? Що зараз Ви можете з цим зробити? На що Ви можете вплинути?
Відчуття тривоги, переживання
Добрий день, Ira!

Будь які зміни в житті людини можуть викликати хвилювання і навіть тривогу! Треба розуміти чим це викликано?

Але Ви пишите не тільки про тривогу, але і про страх. «А я переживаю, і навіть можна сказати, що боюся повідомити про те, що я хочу піти із тієї роботи, бо думаю що мене будуть дуже осуджувати, і можуть навіть виникати конфлікти.»; Кого саме Ви боїтеся? Хто буде Вас осуджувати? Чому це так важливо для Вас?

Ви доросла людина, Ви несете відповідальність за своє життя, думки. Ви можете приймати рішення, які Вас влаштовують. За почуття та думки інших людей Ви не відповідаєте. Вони можуть приймати або не приймати Вашу точку зору і ваші дії. Це їх справа! Так само, як Ви можете приймати або не приймати думки інших.

Ira, поза цією ситуацією, чи часто Ви переживаєте таку тривогу і страх?


Ревність
Ірино, добрий день! Дуже добре, що Ви намагаєтеся розібратися, зі своїми почуттями. Адже Ваша ревність - це про Вас , а не про інших.

«і мені здається що я його не влаштовую .»;

Ви маєте влаштовувати в першу чергу себе, подобатися собі. Як у Вас з цим?

Так, я погоджусь , що Вам треба попрацювати над Вашою самооцінкою, самоцінністю, впевненістю в собі. Крім того є певні упередження, які також можуть впливати на Ваші стосунки з хлопцем. З цим теж треба працювати. Можливо є якийсь негативний досвід (Це мої припущення).

Я рекомендую Вам звернутися до спеціаліста. Адже в рамках форуму Ви не отримаєте відповіді на всі запитання.
Бережіть і піклуйтеся про себе!

Чоловік ваддаляється
Олено, добрий день! Ви розгублені, і це в такій ситуації зрозуміло.

На жаль, люди переживать свої емоції, проблеми, кризи по різному (припускаю, що саме особистісну кризу і переживає Ваш чоловік). Комусь легко про це говорити і навіть необхідно, комусь складно.

Які раніше були стосунки у Вас з чоловіком? Чи він був відкритим? Чи обговорювали ви відкрито свої сімейні чи особисті проблеми? Наскільки зараз Ви готові почути його, щоб він Вам не сказав?

В будь якому випадку, Ви не можете його змусити відкритися Вам, якщо він не хоче цього робити. Все, що Ви можете зараз це дати йому час про який він просить, висловлювати йому свої почуття і переживання (через Я-повідомлення, без звинувачень) і подумати про себе. Запропонуйте звернутися до фахівця (психолога, психотерапевта).


На жаль, сказати про що думає Ваш чоловік складно. Те, що він "наче тікає до друзів" - так, це може бути його спосіб відволіктися і піти від проблем, думок, розслабитисся.

Бережіть себе!
Апатія,вигорання
Ліно, добрий день! Мені шкода, що Ви себе так почуваєте! Але перед Вами стоїть вибір подальшого шляху в житті і це не завжди легко!

Зосередьтеся на своїх бажаннях і очікуваннях від себе. Не вимагайте занадто багато, складіть собі план і рухайтеся до нього невеликим кроками. Не порівнюйте себе з іншими! Та не бійтеся помилитися!

Щодо пошуку роботи: чи впевнені Ви, що відправляєте резюме саме на ті вакансії, де хочете працювати? Якщо так, не бійтеся нагадати про себе, зателефонуйте, напишіть в компанії, куди відправляли резюме і не отримали відповіді. Не бійтеся спитати, чому Ви не підходите. Це може бути Вашою точкою зростання.

Можливо Вам допоможе співпраця з кар'єрним консультантом.

Щодо Вашого внутрішнього стану, тут звичайно можна попрацювати зі спеціалістом над емоційним станом, вигоранням, самооцінкою, внутрішніми опорами, впевненістю. Але для початку згадайте себе в навчанні, на минулих роботах, що вдавалося Вам найкраще, пропишіть Ваші сильні сторони. як Вам вдавалося вирішувати складні ситуації і т.д. Крім того, згадайте, що дає Вам ресурс?


Якщо Ваша близька людина звернулася б до Вас по пораду в такій самій ситуації, що б Ви їй порадили, бажаючи допомогти?

Я бажаю Вам удачі! У Вас все вийде!

Відредаговано автором 29-09-2023 13:28:00

Як подружитися з дітьми іншої країни та менталітету?
Каріно, вітаю!

Знання мови - це питання часу. Дайте собі його, не будьте занадто вимогливою до себе! Ви опинилися в непростій ситуації. Тут Ваша здатність легко знайомитись з людьми і можливість спілкуватися з однолітками з України, які опинилися в такій самій ситуації, може стати опорою і підтримкою для початку.

А от над тривожністю, якщо Вам важко з нею впоратись, треба працювати з психологом.
Як подружитися з дітьми іншої країни та менталітету?
Каріно, вітаю!
Ви обговорювали Ваші страхи і переживання з дорослими, маєте від них підтримку? Якщо є можливість попросити допомоги психолога, скористайтеся нею. Складна ситуація в Україні і сам переїзд і адаптація на новому місці - вже самі по собі можуть викликати тривогу і невпевненість.

Що вас лякає і тривожить більше: те, що Ви не знаєте мови чи те, що не знайдете друзів через це? Чи легко Вам знайомитися з іншими людьми взагалі? Можливо у місці, де Ви знаходитися, є Ваші однолітки з України?

Непорозуміння в стосунках
Софіє, Ви пишите, що у вас гарні стосунки. Якщо у Вас в стосунках прийнято обговорювати особисті речі, почуття, то можете підняти цю тему. Або сказати при наступній такій ситуації. Головне без звинувачень, через Я-повідомлення, про свої почуття.


Відслідковуйте свої почуття, не давайте змушувати відчувати свою провину, там де її немає. Це деструктивно, в першу чергу для Вас!
Непорозуміння в стосунках
Софія, добрий день!
А Ви говорили зі своїм хлопцем про це? Говорили про те, що відчуваєте?


Стосунки завжди нелегко будувати і ми багато в них привносимо з досвіду дитинства і моделі батьківської сім'ї. Але Вам має бути в них комфортно.

Відредаговано автором 01-03-2023 16:13:31

Публикації психолога 1
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr