У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


читать по-русски

Стрес та його вплив на організм людини

У Психолога » Стрес » Стрес та його вплив на організм людини

     В умовах війни, більшість людей перебувають під впливом сильних негативних емоцій, тобто відчувають стрес. Стрес – це реакція організму на ненормальні обставини, як спосіб адаптації до нинішніх реалій. Обставини, які не вписуються в нашу картину світу, є причиною стресового розладу. Все більше людей відчувають симптоми стресового розладу на собі та звертатися до фахівців, отримуючи всю необхідну допомогу. На жаль, не всі розуміють, що відсутність адекватного лікування веде до розвитку ще тяжчого захворювання, такого, як ПТСР. Тривалий вплив стресу на організм веде до виснаження нервової системи, порушення метаболізму, загострення хронічних захворювань.

Стрес

     Реакція організму на стрес може виражатися у кількох варіаціях: загальмованість (оглушеність) та гіперактивність (хаотичні рухи). При цьому люди часто не реагують на звернену до них мову, погано орієнтуються в просторі і часі, знижуються всі когнітивні функції. На перший план виступає сильне емоційне переживання. У симптоматиці відзначається безсоння, можливо навпаки сонливість, біль у м'язах у вигляді м'язових затискачів, постійне відчуття тривоги, страх. Якщо Ви спостерігаєте перераховані вище симптоми у себе або близьких Вам людей, більше двох тижнів, не зволікайте з зверненням до фахівців. Адже тривала дія стресу призводить до важко оборотних процесів в організмі.

     Звичайно ж, не кожен із нас зазнає такого впливу стресу.Адже кожна людина має індивідуальний набір характерологічних та фізіологічних особливостей, від яких і залежить його реакція.

     Але якщо Ви все ж таки відчуваєте негативний вплив стресу на організм, скористайтеся нижче наведеними рекомендаціями.

Знайдіть психолога в Україні або онлайн, ознайомтеся з цінами на послуги психологів, читайте та отримуйте безкоштовні поради психологів.

1.      Дихальні практики.

З їх допомогою можна знизити внутрішню напругу, почуття тривоги чи страху. Суть вправи полягає в тому, щоб видих був трохи довшим за вдих. Зробіть вдих, дорахувавши до 5 і видих, дорахувавши до 7. Так продовжуйте дихати до 2 хвилин. Наприкінці вправи Ви можете відчути легке запаморочення – це нормально.

2.      Фокусування уваги позитивних емоціях.

Наприкінці дня згадайте, що принесло Вас сьогодні приємні емоції. Введіть цю вправу у звичку щодня.

3.      Здорове харчування.

Їжа важлива для нашого організму як джерело енергії, а й поповнення вітамінів і мінералів, необхідні нормального функціонування організму. Вітаміни групи В, вітамін D, магній, цинк, магній – будівельний матеріал для нервової системи. І ключ до нормального самопочуття.

читайте також:

Внутренний вулкан Упражнение о которой пойдет ниже, направлено на возможность установления контакта с собой. С целью получения внутренней поддержки. Настройки на резонанс со своим телом в момент отчаяния и бессилия.

5 кроків до вирішення проблеми Перебування в несприятливих умовах може негативно впливати на нас та створювати багато труднощів, ми можемо почуватися безпорадними, наляканими чи пригніченими. Якщо наші звичайні стратегії вирішення проблем неефективні, відчуття безнадійності тільки

запитати психолога онлайн

4.      Фізичне навантаження.

Мається на увазі посильне навантаження. Просто прогулянка на свіжому повітрі також вважається. Важливо, щоб навантаження було щодня.

      Всі рекомендації необхідно використовувати регулярно та в комплексі для досягнення емоційної рівноваги.

У Психолога » Стрес » Стрес та його вплив на організм людини
психолог

Оцінка публікації
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія stress Перенесение дистресса, часть 2. Стратегия самоутешения.

Под самоутешением имеется ввиду, что человек успокаивает себя, заботится о себе и относится к себе мягко и по-доброму. Чтобы лучше запомнить эти навыки, полезно вспоминать о том, что нужно успокаивать каждое из 5ти наших чувств

психологія stress Ресурсы

В каждом из нас есть множество внутренних и внешних ресурсов, которые помогают справиться с жизненными ситуациями. Ресурсы есть, а доступ к ним порою ограничен, т.к. человек не осознает собственных возможности. Пезешкиан Н. создал «модель баланса», которая включает 4 сферы: тело, деятельность, отношения и сф

Усі публікації розділу Стрес ᐉ

 
Обговорення "Стрес та його вплив на організм людини "

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr