У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Ипохондрия и фобии не дают жить

У Психолога » Вопрос психологу онлайн (бесплатно) » Ипохондрия и фобии не дают жить
Добрый день. Мне 17 лет. После того, как я лежала в больнице в 15, у меня появилась ипохондрия. Я давно закончила школу, поступила, но страх не дает мне жить. Я вечно боюсь, что заболею или что-то заболит. Дошло до абсурда - я боюсь путишествий, прогулок. Но стараюсь бороть себя, откидывать мысли, назло страху идти гулять. Ладно, я бы для успокоения проверила то, что может иногда болеть. Так после больницы, я еще и обследовений теперь боюсь, и врачей. В общем, скоро предстоит путишествие, я так хочу, и снова " А вдруг заболею, а вдруг заболит". Когда по тв крутят рассказы о болезнях, мне аж не по себе, особенно тема рака. Подозреваю канцерофобию. Психологов нету даже в радиусе 100 км. Прошу советов хоть тут. Я готова менять жизнь, готова побороть. Но умоляю, скажите, как перестать боятся... Как начать жить? Все подростки думают о мальчиках, а я о том чтобы не заболел живот\голова\спина, и прочее. Надоело. Прошу вас помочь.

С уважением, Маша.
Вопрос от: ; Возраст: 17

Ответов на данный вопрос ещё нет.
Чтобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
Автор вопроса не разрешил его обсуждение. Запрет касается советов от неспециалистов. Открытые для комментирования вопросы - тут.

Наші психологи

Похожие онлайн консультации

Нові публикації психологів

психологіяЧому психоетрапія не працює?

Якщо ви працювали з терапевтом чи психологом, можливо задумувались над тим, чому не стає краще? Чому психотерапія не працює?  В наш час психотерапія, психоаналіз, психологічне консультування стає...

Робота з психологом, психотерапевтом
психологіяЛегке виховання - шлях до аду

Ви помітили, яку величезну кількість книжок пропонують батькам? Навіть якщо виключити ті, що написані ШІ та продаж яких "проштовхується" механізмами торговельних майданчиків, однаково лишається море літератури. Батьки дуже полюбляють книжки, де по

Батьки й діти
психологіяЇж щоб худнути! Не їж - поправишся!

Коли їсти, щоб не повніти, коли не їсти щоб худнути? Інфопростір має багато порад щодо часу прийому їжі, який нібито є або оптимальним для схуднення, або небезпечним - набереш вагу.Але це формальність, яка без розуміння формули набору ваги сама по собі

Психосоматика
психологіяТи маєш справлятися сам(а)?

Багатьом з нас з дитинства вкладали в голову: «ти маєш справлятися сама», «ти повинна сама це пройти», «не можна бути залежним від інших» і тому подібне.

Самопізнання
психологіяЯк схуднути

Кожен раз, ставлячи вимоги до своєї зовнішності, та розробляючи план реалізації своїх цілей, замислюйтеся - чи зробить це мене більш здоровою, чи стану я більш щасливою.

Зовнішність, тіло, краса
психологіяНеякісний товар

Мати – дитина війни. У ті суворі роки було не до любові та ніжних почуттів до дитини. Головне завдання – вижити. Ось і жила собі дитина, оповита страхами й тривогою, з підсвідомим відчуттям своєї недоречності на тлі батьківських понад зусиль протриматися у воєнний та повоєнний часи.

Батьки й діти
психологіяПроблеми швидкої психотерапії

Що не так з таким психологічним контентом? Я маю на увазі, так звану медійну психологію. З нею можна зіткнутися в соц.мережах, в ютубі, на рандомних сайтах де сотнями публікуються статті із психологічною просвітою.

Робота з психологом, психотерапевтом
психологіяНедосвідченість у сексі. Синдром «сексуального самозванця»

Буває, що люди, які вже мали статеві стосунки, переживають себе дуже невпевненими та недосвідченими. Єдині правила, які існують щодо сексу це ...

Сексуальність
qr