У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?

 
RoboCop

Активність на форумі

RoboCop (robocop)

Ниже отображены сообщения пользователя на нашем форуме. Больше информации и контакты вы найдёте на личной страничке.


↩ Реакція на пост від robocop

Не "антропоцентризм", а "андоцентризм".
До теми: Учора феміністки добили мене...

Фемінізм мене ламає, принаймні намагається. Він намагається зламати мої звички, мої переконання, навіть мої вподобання.

Він закликає знаходити у собі щось погане (щось, що шкодить жінкам). Знаходячи у собі щось погане, я починаю ненавидіти себе, особливо якщо відчуваю опір цьому викриттю у собі чогось поганого.

Фемінізм, мабуть, вважає, що заради певних цілей (досягнення гендерної рівності, подолання "мовного антропоцентризму") можна ламати людей. Якщо когось бісять фемінітиви, якщо хтось вважає їх принизливими, він повинен це стерпіти, заради високих цілей.

Здавалося б, все просто — знаходиш у собі щось погане і більше цього не робиш. Для цього не обов’язково ненавидіти себе. Але я так не вмію. Принаймні у цьому випадку.

Я відчуваю люту ненависть до фемінізму за те, що він мене так ламає, за те, що він змушує мене знаходити в собі якісь погані речі або принаймні сильно сумніватися у собі, змушує мене ненавидіти себе.

Чую, як феміністки мені відповідають: це твоя проблема, що ти ненавидиш себе. Ми не вимагаємо від тебе ненавидіти себе. Не звинувачуй нас у цьому. Якщо ти знаходиш у своїх звичках щось таке, що шкодить жінкам, то не обов’язково себе ненавидіти за це — достатньо просто перестати робити те, що шкодить жінкам.

Чому я так не можу? Не знаю. Може, тому, що не можу змусити себе вживати слова, які мене неймовірно дратують ("психологиня", "президентка"). Мені такі слова здаються образливими. Для мене вони звучать наче обзивання.

Феміністки мені відповідають: нічого, звикнеш.

Я їх ненавиджу за це. Я ненавиджу їх незалежно від того, праві вони, чи помиляються.

Я їх ненавиджу за те, що вони забирають багато мого часу, змушуючи мене з’ясовувати, справедливі їхні звинувачення в мою адресу, чи ні.
До теми: Учора феміністки добили мене...

Я намагаюся зрозуміти, чому фемінізм у мене викликає такий відчай, аж до небажання жити.

Фемінізм у чомусь звинувачує. Звинувачує за те, що для мене природне. Докоряє за те, що я не хочу робити речі, які мені огидні (наприклад, вживати фемінітиви).

Я не хочу долати "мовний антропоцентризм". Я поганий, тому що, відмовляючись вживати фемінітиви, які мені огидні, я мимовільно виступаю за збереження цього "мовного антропоцентризму", котрий, на думку феміністок, пригнічує жінок.

Також у суперечках про фемінітиви я чую докір у свою адресу (інколи прямий) у тому, що я не розумію чогось важливого й елементарного. Тобто мене звинувачують у тому, що я тупий.

Отже, фемінізм мене звинувачує у двох речах: що я поганий, і що я тупий.
До теми: Учора феміністки добили мене...

З того часу, як я познайомився з ідеями сучасного фемінізму, я почуваю себе дуже пригніченим. Постійно поганий настрій, тривога і навіть якийсь відчай. Знову прокинулося це відчуття огиди до життя, яке було в мене раніше, але потім майже повністю зникло.

Те, що я бачу у феміністичних спільнотах, на які я підписаний, викликає дуже гнітюче відчуття, аж до небажання жити. Але я не можу до кінця пояснити, чому. Не розумію сам, чому таку сильну негативну реакцію у мене викликають ці ідеї. Останніх декілька тижнів я свідомо намагаюся не читати феміністичні групи, тому що знаю, що це може мене вивести з рівноваги. Але треба було б із цим розібратися. Треба спробувати зрозуміти, що саме в ідеях сучасного фемінізму мене так гнітить.

Одна із речей, які мені дуже не подобаються, — принципове вживання і нав’язування штучних потворних фемінітивів, таких як "історикиня", "психологиня", "президентка" і "менеджерка". Такі слова буквально викликають блювотні пориви. Неймовірно огидні вони для мене. І дуже бісить те, що практично всі великі ЗМІ їх масово використовують з таким виглядом, ніби вже з науковою точністю доведено, що це щось добре. Хоча насправді серед спеціалістів ведеться дискусія щодо доцільності вживання таких слів, а консенсусу щодо цього нема. І серед простого народу також думки розділилися. Я бачив багато коментарів, у яких жінки писали, що їм такі слова здаються принизливими. Але їх ніхто не слухає. ЗМІ вживають потворні фемінітиви, незважаючи на велику кількість жінок, яких вони принижують. Приниження жінок під приводом боротьби за рівність — ось це неймовірно бісить. І агресивне нав’язування.

Сьогодні я написав у коментарях на телеграм-каналі одного великого ЗМІ, що мене це бісить і мені це огидно. Коментар видалили, а мене заблокували. І в мене знову відчуття, що весь світ проти мене.
До теми: Учора феміністки добили мене...

Бесплатная рассылка интересностей!


Видалив той канал. Це було тупо.
До теми: Учора феміністки добили мене...

↩ Реакція на пост від fbb16c13

цитата:

У меня сейчас сложный период в жизни.
Помимо обсуждения проблем хочется просто общаться на отвлеченные темы иногда - про книги, фильмы, музыку и т.д., чтобы отвлечься.
И психология мне интересна, читаю популярную литературу, но я не психолог. И просто о жизни поговорить.

Хотелось бы, чтобы было такое возможно. Здесь на форуме, где специалисты отвечают, такие темы не создашь.

Розумію вас. У мене схожа проблема. Не вистачає спілкування. Ну тобто є спілкування з членами родини та з декількома друзями, і також часто пишу в різних чатах у Телеграмі, але все одно чогось не вистачає. Може, не вистачає спілкування саме на дуже особисті теми, пов’язані із психологічними проблемами.

На b17 в якийсь період щось таке було. Загалом b17 є дуже токсичним місцем, там багато неадекватних і жорстоких людей, у тому числі серед психологів, але якийсь час там була одна тема, в якій зібралися загалом хороші люди, і там було затишно. Але після початку великої війни я видалився з того сайту, точніше мене заблокували, коли я почав показувати, що тут відбувається. Більшість із людей на b17 підтримують війну і масове вбивство українців, тому для мене не може бути й мови про те, щоб знову там зареєструватися.

Я деколи думаю про те, щоб створити Телеграм-канал із чатом, в якому могли б спілкуватися люди на психологічні та особисті теми. Але не знаю, чи мені вистачить сил і часу. Та й не знаю, чи знайдеться достатньо людей, яким це було б цікаво.
До теми: Чому нема ЖОДНОГО нормального українського психологічного форуму? Конструктивна ідея для авторів сайту...

↩ Реакція на пост від ua39am3192

цитата:

бо на форумах можуть і добити

Добити можуть будь-де. На b17 часто добивали психологи.

Я з часом звик до цього і зараз спокійно реагую на такі спроби.
До теми: Чому нема ЖОДНОГО нормального українського психологічного форуму? Конструктивна ідея для авторів сайту...

↩ Реакція на пост від fbb16c13

цитата:

Если мне нужно общение и поддержка, а не консультация, где это возможно?

Я бачу такі варіанти:
1) Розвивати цей форум, тобто цей розділ, в якому ми пишемо.
2) Створити телеграм-чат для спілкування людей зі схожими проблемами. Або телеграм-канал з відкритими коментарями.
3) Чекати, поки з’явиться ще якийсь майданчик в інтеренеті. Потреба у цьому є, так що є ймовірність, що щось таке з’явиться.
До теми: Чому нема ЖОДНОГО нормального українського психологічного форуму? Конструктивна ідея для авторів сайту...

Навряд чи це комусь буде цікаво, але про всяк випадок залишаю посилання на свій телеграм-канал, де я продовжую писати про це все: https://t.me/aboutfeminismihm

Якщо я комусь здаюся смішним чи тупим, мені байдуже. Я зараз у такому стані, що мені байдуже.

Здається, я ще ніколи не був у такому стані.
До теми: Учора феміністки добили мене...

↩ Реакція на пост від dara

Ваш потік жовчі коментувати не буду.

Скажу лише, що ваші слова мене не сильно зачіпають, адже вони є маячнею. Зачіпати може щось таке, в чому є хоча б трохи правди. А безпідставні звинувачення не зачіпають.

Але бачу, що все-таки було поганою ідеєю тут це писати. Бо хоча воно й не дуже зачіпає, але трохи неприємно, якщо хтось, хай без успіху, але все-таки намагається тебе добити, коли ти й так вже лежиш розпластаний. Мабуть, варто створити телеграм-канал і писати це там. Там буде хоча б можливість блокувати надто агресивних коментаторів. Але там ніхто не буде читати, а я хочу, щоб хоча б хтось це бачив. Подумаю над цим.
До теми: Учора феміністки добили мене...

Якщо фемінізм мене до цього моменту ще не добив, то феміністична концепція під назвою benevolent sexism вже, мабуть, точно доб’є.

Якщо ти підняв замість жінки щось важке або відрив перед нею двері, впустивши її першою, або якщо ти заплатив за спільний обід — ти приносиш жінкам зло, оскільки підживлюєш уявлення про жінок, як про слабку стать.

Мені от цікаво, а якщо мені подобається, скажімо, якщо у дівчини вузькі плечі й тонка шия, коли вона нижча за мене на зріст або подобається міцно обіймати її, стискаючи трохи, то цим я також підтримую уявлення, що жінки слабкі?

Мені подобається, коли жінка трохи в чомусь слабша за мене, це мене приваблює. Мабуть, зі мною щось не так. Я не маю ніякого права нічого мати з жінками, якщо мені таке подобається.

Це не означає, що мені подобається принижувати жінок чи відчувати над ними владу — зовсім ні, мені такі речі огидні. Але мені подобається, коли вона менша за мене за розмірами, нижча на зріст, коли в неї вужчі плечі. Також мені може подобатися, якщо мені вдалося допомогти їй вирішити якісь її проблеми, захистити її від когось чи від чогось.

У мене є сильне бажання захищати, оберігати, піклуватися. Феміністки вважають, що я не маю права такого робити з жінками, тому якщо я таке роблю, я підживлюю уявлення про жінок, як про слабку стать. Я навіть відкривати двері перед жінкою не маю морального права, то що говорити про захист чи піклування.

Другий момент, який мене дуже тривожить, — це те, що більшості жінок подобається, коли чоловік сильний. Більшість жінок приваблюють ознаки сили у чоловіках — впевненість, рішучість, сміливість, активність, часто домінантність. Тобто виходить так, що я чую від жінок суперечливі вимоги до себе: з одного боку, будь сильним, інакше ти не будеш нам подобатися. А з іншого — не смій вважати нас слабкими.

Можливо, між цими двома вимогами нема строго логічної суперечності, але я їх сприймаю як суперечливі.

Річ у тім, що я загалом дуже невпевнений у собі, нерішучий, схильний у всьому сумніватися. Тобто типовий набір непривабливих для жінок якостей. У першу чергу це виявляється у спілкуванні — у мене нерішучі рухи, невпевнений у собі вигляд тощо. Тобто це невпевненість у собі на невербальному рівні. Дівчата таке добре відчувають. І дівчата постійно мене відшивали. Практично всі дівчата, до яких я проявляв увагу, відшивали мене або відправляли у френдзону. Якщо дівчина не відшила мене, а відправила у френдзону, це можна було вважати досягненням.

У мене довгий час була надія, що я зможу якось компенсувати нестачу впевненості в собі й рішучості. Для того, щоб компенсувати це, потрібно, щоб жінка якось інакше відчула, що ти сильний. Сильний у чомусь іншому, хоча й нерішучий у спілкуванні. Але почитавши трохи феміністичні групи, я бачу, що з цим також можуть бути проблеми. Виходить так, що начебто я і маю право бути сильним, але не маю права поводитися так, ніби я вважаю жінку слабшою за мене. Краще про всяк випадок не бути сильним, бо десь випадково можеш стати сильнішим за жінку, і це її буде ображати. Але одночасно це буде її приваблювати. Я зовсім заплутався. Мабуть, це тому, що я тупий. Крім всього іншого, я ще й тупий. Бачу суперечність там, де її нема.

Не хочу жити.

Тобто виходить якось так, що жінки вимагають від мене, щоб я був сильним (впевненим у собі, рішучим, сміливим, щоб багато заробляв тощо), але не сприймав їх при цьому, як слабку стать, незважаючи на те, що їм подобається, якщо чоловік сильний. Їм подобається, якщо чоловік сильний, але не сильніший за них? Правильно я розумів? Чи ні, навіть не так. Їм подобається, коли чоловік сильний, але якщо він не сприймає їх як слабку стать. Так? Обидвоє повинні бути сильні?

Уже давно я не відчував себе одночасно настільки тупим і настільки поганим.

Мені дуже важко витримувати таку кількість вимог до себе, деякі з яких здаються мені суперечливими, але я не можу пояснити, в чому полягає їхня суперечливість, тому почуваю себе тупим.

Питання про те, чи маю я право мати якісь стосунки із жінками, не стоїть — не маю. Питання стоїть так: чи маю я право жити.
До теми: Учора феміністки добили мене...

Хтось може заперечити, що, мовляв, феміністки не кажуть, що зовнішність не повинна мати значення — вони виступають лише проти надмірного приділяння уваги зовнішності.

На це я відповім, що я не розумію, де пролягає та межа, коли приділяння уваги зовнішності стає надмірним.

Якщо дівчата страждають і виснажують себе дієтами, коли бачать, що їхня зовнішність важлива для чоловіків, значить, щоб вони не страждали й не виснажували себе дієтами, треба, щоб їхня зовнішність не мала взагалі ніякого значення для чоловіків. Якщо для мене зовнішність і тіло дівчини має значення ХОЧА Б ТРОХИ, значить я трохи змушую страждати мільйони жінок по всьому світу, підживлюючи уявлення, що їхнє тіло має значення, і змушуючи їх мучити себе дієтами.

Не хочу жити.
До теми: Учора феміністки добили мене...

Ніщо так не посилює бажання здохнути, як читання феміністичних спільнот.

Який я, виявляється, поганий. Кожним своїм рухом я гноблю жінок.

Якщо мені подобаються худі жінки, а повні не подобаються — я підживлюю гендерні стереотипи, змушуючи мільйони дівчат страждати, виснажуючи себе дієтами.

Якщо для мене має значення зовнішність жінки, а не лише її особисті якості — я підживлюю ставлення до жінок як до сексуальних об’єктів, змушуючи їх хвилюватися про своє тіло і страждати.

Якщо я відкриваю перед жінкою двері або замість неї несу важку сумку — це benevolent sexism, цим я підживлюю уявлення, що жінки слабкі.

Якщо я підібрав якусь не таку інтонацію при спілкуванні з жінкою — це manspaining, це жінок ображає.

Якщо я не бачу нічого поганого в календарі п’ятого каналу — я об’єктивую жінок, сприймаю їх як речі.

Якщо я не бачу нічого поганого в тому, що чоловіки йдуть на війну ризикувати своїм життям, відправляючи дружин із дітьми в безпечне місце на захід України — я патріархальний виродок, який підживлює сексизм щодо жінок в армії.

Не хочу жити.
До теми: Учора феміністки добили мене...

Ну і, звісно, зробити, щоб тема з новою відповіддю підіймалася догори — це одне з найважливішого.

Це є на психологічному форумі, а на форумі психологів чомусь нема.
До теми: Чому нема ЖОДНОГО нормального українського психологічного форуму? Конструктивна ідея для авторів сайту...

Ще декілька порад адміністрації про те, як можна зробити сайт ще кращим:

1) Додати розділ з нотатками / щоденниками користувачів і можливість для інших користувачів коментувати їх. Але якщо таке робити, то це обов’язково повинен бути окремий розділ, який буде добре видно на сайті, бо якщо нотатки буде видно лише в профілі користувача, то їх майже ніхто не буде бачити.

2) Зробити можливість посилання робити текстовими.

Надіюсь, адміністрацію не дратують такі поради.
До теми: Чому нема ЖОДНОГО нормального українського психологічного форуму? Конструктивна ідея для авторів сайту...

цитата:

Приблизно так і є - тому що ці професії приносять порівняно мало грошей, і чоловіки в них йти просто не хочуть. Тому йдуть жінки.

Це неправда. Професія психолога є дуже високооплачуваною. У цьому легко переконатися, переглянувши ціну за консультацію у профілях декількох психологів на цьому сайті. Професія перекладача також часто дуже добре оплачується. Усні та вузькоспеціалізовані письмові перекладачі заробляють дуже добре. Синхроністи тим більше.
цитата:

Ні, в більшості випадків як раз так не є, власне у всіх випадках, коли це зарплата не сдєльна, або не державна.

На більшості робіт, у більшості професій цілком прозорі умови оплати праці, які не можуть залежати від статі працівника. Залежати від статі оплата може лише в тих випадках, коли її розмір обговорюється з кандидатом або працівником.
цитата:

Я правильно розумію, що ти хочеш оперувати категоріями «всі жінки» як клас і «всі чоловіки» як клас?

Ні, неправильно. Я говорив про загальні тенденції. І навіть два рази вжив слово "деякі".
цитата:

І я правильно розумію, що ти вважаєш, що «всі жінки» мали б хотіти, щоб «всі чоловіки» заробляли більше за той самий годино-час, щоб чоловіки здавались їм сильнішими?

Ні, неправильно. 1) Я не говорив про всіх чоловіків і всіх жінок, а лише про тенденцію. 2) Я не говорив про "мали б". Йдеться не про мої побажання, а про тенденцію, яку я спостерігаю. І ця тенденція мені, до речі, не подобається.
цитата:

Тобі не муляє слово «здавались»?

Ні, не муляє, бо я його не вживав. Я уважно перечитав свій допис і не побачив там слова "здавалися".
цитата:

То ти брехун? Брехунець? Брєхунішко?

Ні, я не брехун, тому що ви, не дочекавшись моєї відповіді на ваші запитання, приписали мені те, чого я не говорив, вживши слово, якого нема в моєму дописі.
цитата:

Ти справді думаєш, що чоловіки настільки слабкі як клас, що просто не можуть бути сильнішими =насправді=?

Я думаю, що заробляти більше — означає насправді бути сильнішим у певному сенсі.

Чоловік, який заробляє менше за жінку, має мало шансів з нею, незалежно від того, справжній це прояв сили, чи лише здається.
цитата:

Ти взагалі розумієш, що Психологія – це наука?

Це суперечливе твердження. Часто психологією називають речі, доволі далекі від сучасних наукових стандартів. Психоаналіз частіше не вважають наукою, ніж вважають. Практично усі гуманістично-екзистенційні напрямки психології та психотерапії (включно з гештальтом) наукою навряд чи можна вважати. Переважна більшість психологів на цьому сайті практикують речі, які не є науковими, принаймні у строгому сенсі. Серед популярних в Україні напрямків психотерапії впевнено до науки можна зараховувати лише КПТ. Це не означає, що психоаналіз чи екзистенційна психологія є чимось несерйозним. Вони можуть приносити користь, вони можуть лікувати, але це не наука.

Часто зустрічаються навіть твердження, що психологія не є наукою. Наприклад: https://www.latimes.com/opinion/la-xpm-2012-jul-13-la-ol-blowback-pscyhology-science-20120713-story.html#:~:text=Because%20psychology%20often%20does%20not,%2C%20finally%2C%20predictability%20and%20testability

А якщо чиясь думка здається вам дуже антинауковою, то ви, замість того щоб обзивати опонента "тупеньким", завжди можете дати посилання на наукові дослідження, котрі спростовують його слова.
До теми: Учора феміністки добили мене...

цитата:

І хотіти, щоб її цінували за успіхи в навчанні, успіхи в роботі, успіхи в її інших видах діяльності, в тому числі в створенні щасливої пари, вміння планувати цікавий досуг, розширенні кругозору за межі своєї основної професії, збільшенні знань у всіх важливих для людей сферах життя.

Це і є особисті якості.
До теми: Учора феміністки добили мене...

↩ Реакція на пост від dara

цитата:

В нашому світі зараз склалася така ситуація, що жінка працює вдвічі більше за чоловіка. Повноцінний робочий день на роботі, і ще повноцінна робоча ніч вдома. Чоловік при цьому хоче прийти додому увечері і сісти погратися за компом, бо йому потрібно відпочити, бо завтра він не зможе працювати. А жінка що, зможе? От і тягнуть на собі подвійний тягар, як лошачки. Та ще й за меншу зарплату. Це теж доконаний факт - роботодавці платять жінкам меншу аж до третини зарплату за ту ж саму роботу. Тому чоловік або має робити більшу половину хатніх справ (він жеж і сильніший)) ), або самому заробляти стільки, щоб жінка могла не працювати. Або, якщо вона хоче, щоб вистачало на нянечку-домогосподарку. Або просто не женитись)) І не заводити дітей. Бо у вас як пари не вистачить заробітку і на нормальне життя, і на дітей.

Так, женитися не варто. І особливо заводити дітей. Я чую у свою адресу від жінок (особливо від феміністок) стільки вимог і звинувачень, що не те що одружуватися, а жити не хочеться. Прогнозуючи наступне ваше звинувачення, скажу, що я не вважаю нормальним стан речей, коли після роботи жінка займається домашнім господарством, а чоловік дивиться телевізор.
цитата:

Жінки бунтують через те, що опинились на самому соціальному дні

Як же так сталося, що більшість психологів — жінки? Як і більшість перекладачів? Вони із самого дна працюють?
цитата:

За одну ту й саму роботу мають і платити однаково, при чому тут "сильніший"?

Я не сперечаюся, що за одну й ту саму роботу мають платити однаково. І в більшості випадків, наскільки я можу судити, так і є. А "сильніший" тут при тому, що чоловік, який багато заробляє, приваблює жінок. Вони вбачають у цьому прояв сили. Але при цьому деякі жінки вимагають, щоб жінки були представлені однаково з чоловіками у високооплачуваних професіях. Звісно, вони мають на це право. Але конкуруючи з чоловіками і заробляючи стільки саме, вони позбавляють все більшу кількість чоловіків можливості бути привабливими для них. Адже рідко для жінки може бути привабливим чоловік, який заробляє за неї менше. Виглядає так, що тут до чоловіків з боку жінок (деяких) висуваються суперечливі вимоги. З одного боку — заробляй багато, будь сильним, домінуй, інакше не будеш нам подобатися. А з іншого боку — ми також хочемо заробляти багато, бути сильними, домінувати, тобто займати місце чоловіків, позбавляючи все більшу кількість чоловіків можливості бути привабливими для жінок. Я не засуджую жінок, які це роблять, а просто хочу зрозуміти цю суперечність.
цитата:

Домінуй над іншими, а не над нею, в чому складності))

Тобто домінувати для чоловіка — це обов’язково. Інакше нікому він не буде потрібен. А якщо якийсь чоловік не хоче ні над ким домінувати, то його місце на узбіччі еволюції. Правильно я зрозумів?
цитата:

Ясно, оце з твого спічу дуже ясно проглянуло нерозуміння більшості чоловіків, яке завжди перетворюється на "я не можу домінувати над іншими, тому що я слабак, тому дайте мені подомінувати хоч над жінкою всередині сім'ї! Вимагаю! А то що ж ви мені навіть цього не дозволяєте?!?!" Самому не смішно?)))

Це залежить від того, що мати на увазі під домінуванням. Якщо під цим мати на увазі приниження, самоствердження, то особисто я не маю ніякого бажання ні над ким домінувати (і тим більше не хочу, щоби наді мною хтось домінував). Якщо під домінуванням мати на увазі такі речі, як, наприклад, бажання заробляти достатньо, щоб позбавити дружину необхідності працювати, то так, я хочу так домінувати (хоча слово "домінувати" мені взагалі не подобається — я б його взагалі не вживав). Здається, деякі феміністки вважають таку позицію сексизмом і мізогінією. Вони вважають, що жінка обов’язково повинна заробляти, при цьому не менше за чоловіків. І при цьому їх же також, мабуть, не приваблюють чоловіки, які мало заробляють.
цитата:

І це якраз вміють впевнені в собі чоловіки, чоловіки-захисники. Вони домінують над зовнішнім світом, тому всередині сім'ї їм немає потреби самостверджуватися, домінувати. А в більшості чоловіків навпаки - над зовнішнім світом вони домінувати не можуть, тому доводиться домінувати лише всередині сім'ї, самостверджуючись над жінкою і дітьми.

А взагалі без домінування ніяк не можна обійтися? Правильно я зрозумів? Якщо так, то тоді я чую таку вимогу до себе: "Домінуй, інакше не будеш подобатися жінкам, але домінуй правильно. Якщо будеш домінувати якось неправильно, ти будеш ображати жінок."
Взагалі ваше припущення, що чоловіки, які домінують над зовнішнім світом, не домінують у сім’ї, здається мені сумнівним. Думаю, що скоріше навпаки — агресивний, схильний до домінування чоловік буде домінувати скрізь, а не схильний до цього буде намагатися будувати рівноправні стосунки також скрізь — і в зовнішньому світі, і в сім’ї.
До теми: Учора феміністки добили мене...

↩ Реакція на пост від dara

цитата:

Бо там дуже красивої і не було)) Це дослідження на типажі, на які спеціально відбирають фотки приблизно однакової краси, але різних типажів))

Це не було дослідження. Це було запитання на сайті запитань-відповідей. Чоловіки самі виставляли фото жінки, яку вони вважають красивою.
цитата:

Оця позиція "я хоч і не дуже красивий, але душа в мене всім решті душ ще й фору дасть" - називається словом Гординя.

Чекайте, але ж ви кажете, що краса чоловіка не має ніякого значення:
цитата:

А насправді красота чоловіка майже не має ніякого значення, особливо якщо не включати у визначення красоти зріст-статуру - то і взагалі ніякого значення не має.

цитата:

Красиві люди теж не винні, що народились красивими, і чому вони мають відбиватись від цілого сонма некрасивих претендентів, та ще й одружуватись з кимсь некрасивим, душа якого насправді нічим не краща за душу красивого?

То має чоловіча краса значення чи не має? Виглядає так, наче ви самі заплутались.
цитата:

В цьому немає нічого несправедливого та жорстокого.

Тобто ви не бачите нічого несправедливого і жорстокого в тому, що існують жінки, які мало кому подобаються через свою зовнішність, в той час як існують жінки, які не мають відбою від чоловіків, тому що дуже красиві?
цитата:

Чи це не жорстоко і несправедливо по відношенню до красивих? Чи вони щось винні некрасивим, коли їх красота не є їх провиною?

Ох, бідолашні красиві люди. Шкода їх.
цитата:

Або відпочатку типаж "мамочка", яка шукає "чоловіка-синочка". Або вже набігалась за скелями і вирішила краще вже створити пару хоч з кимсь доступним))

Зі свого досвіду можу сказати, що це не завжди так. Мені здається, що жінки, яким подобаються м’які, неагресивні чоловіки, самі часто бувають м’якими й неагресивними. Часто це жінки, які пережили насильство чи жорстокість, і не хочуть більше такого.
цитата:

Жінки не повинні служити в армії.

Ви так вважаєте, а багато феміністок думають інакше. Вони вважають великою несправедливістю, сексизмом і мізогінією той факт, що в армії мало жінок, і що в армію жінок не надто охоче пускають.
цитата:

Ну бо в них же ж є така класна душа, яку хтось обов'язково має роздивитись і вибрати саме його Ой, я стільки такого надивилась за своє життя, і з того і з того боку У всіх бачте такі класні душі, і красивий партнер має, ба навіть мусить, зацінити ту його красиву душу, і влюбитися саме в нього. Я стільки такого надивилась і наслухалась, що мене від тих красивих душ аж нудить.

Вас нудить від того, що люди хочуть, щоб їх цінували за особисті якості, а не за зовнішність? Вам це здається чимось ненормальним?
цитата:

Жінка взагалі не повинна працювати, якщо не хоче.

Я теж так вважаю. Якби у мене була дружина, я хотів би докладати максимальних зусиль для того, щоб їй не потрібно було працювати або щоб вона займалася виключно тим, що їй подобається. Але, здається, деякі феміністки вбачають у такій позиції сексизм, мізогінію і чоловіче домінування. А жінок, які не хочуть працювати, вони засуджують, присоромлюють або принаймні оголошують їх жертвами патріархальних стереотипів. Як я розумію, у сучасному фемінізмі існує культ жіночої праці, робота оголошується найвищим благом.
До теми: Учора феміністки добили мене...

↩ Реакція на пост від dara

цитата:

І ще одна порада, якщо вам раптом вони взагалі потрібні)) Занадто багато прямокутного на сайті, та що там казати, прямокутне геть усе)) І немає геть нічого округлого, плавного. Психологія асоціюється саме з плавним, округлим, і воно ж створює атмосферу комфорту, затишку. Але чергування зеленого та жовтого дуже приємне)

Ми завалили адміністрацію порадами )).

У мене про цей сайт загалом хороше враження, але оформлення здається дуже невдалим.

Сайт здається хаотичним, на ньому важко орієнтуватися. Більше мінімалізму — може, такою була б моя основна порада адміністрації.
До теми: Чому нема ЖОДНОГО нормального українського психологічного форуму? Конструктивна ідея для авторів сайту...

↩ Реакція на пост від dara

цитата:

Але якщо ви не можете зробити так, щоб у верх розділу піднімалась тема з останнім коментом, тоді все це не має ніякого сенсу, такий форум просто не жилець, уу, ніякого діла не буде.

Підтримую. Це найважливіше для форуму — щоб тема з останнім коментом підіймалася догори. Так теми не будуть губитися, їх побачать більше людей.
До теми: Чому нема ЖОДНОГО нормального українського психологічного форуму? Конструктивна ідея для авторів сайту...

↩ Реакція на пост від dara

цитата:

Заледве знайшла, дякую, ато сама не знайшла б))

Коли відповіді лише від психологів виставлені за промовчуванням, дехто може не звернути увагу на це. Взагалі я думаю, що було б краще, якби при створенні теми кожного разу треба було вручну вибрати, хто може відповідати. Наприклад, якось так:

"Хто може відповідати в цій темі?"
— Лише психологи
— Лише користувачі
— Психологи та користувачі
До теми: Чому нема ЖОДНОГО нормального українського психологічного форуму? Конструктивна ідея для авторів сайту...

↩ Реакція на пост від dara

цитата:

Раджу звернути увагу на ці два питання
https://upsihologa.com.ua/ask/ask.php?id=56530
https://upsihologa.com.ua/ask/ask.php?id=56646

Це відповіді не психолога, а жінконенависниці, або ненависниці молодих жінок.

В першому випадку вона навішує провину на геть молоду дівчину і намагається змусити її "перевиховувати" очевидно що мамінькиного синка. А це ж очевидно тій дівчині не під силу. Або й взагалі на так званій консультації візьметься ламати ту дівчину, щоб повністю підкорити її потребам того "синочка".

В другому випадку в мене навіть немає цензурних коментарів до тієї "поради психолога".

Це не психолог взагалі, це просто страшенно закомплексована нещасна жінка, яка ненавидить молодих жінок. Будь-яка доросла людина одразу це бачить.

Оскільки у нас в Україні немає поки що закону про психологічну службу, спільноти психологів вчиняли б розумно, самотужки якось очищаючи свої ряди хоча б від таких кричущих випадків. А ні то не дивуйтесь тоді, коли люди говорять щось на кшталт - а, ці психологи.. то вони ще й гроші за це беруть?

Це називається словом "віктімблеймінг". Це коли жертву насильства, несправедливості тощо звинувачують у тому, що, мовляв, вона сама в цьому винна.

На жаль, це дуже поширено серед психологів. Деякі з них навіть застосовують щодо цього якусь психотерапевтичну або псевдопсихотерапевтичну термінологію — "відповідальність", "трикутник Карпмана" тощо. На російському форумі колись я добряче надивився на це. Не думаю, що серед українських психологів ситуація сильно відрізняється.

Деякі психологи / психотерапевти можуть нашкодити. Це факт. Я вже з цим якось навіть змирився до певної міри.
До теми: Чому нема ЖОДНОГО нормального українського психологічного форуму? Конструктивна ідея для авторів сайту...

↩ Реакція на пост від mirana

цитата:

Якби уві сні Ви подивилися не в прірву, а на горизонт, що могли б там побачити?

Навіть не знаю. Мабуть, якісь руїни.

Може, ніякого прихованого змісту в тому сні нема. Просто сон.
До теми: Сновидіння...

↩ Реакція на пост від dara

Мене в ситуації з цим календарем цікавить лише момент з об’єктивацією. Чому це об’єктивація, як саме такі зображення ображають жінок, де межа між об’єктивацією і допустимим зображенням жіночого тіла — такі питання мене хвилюють.
До теми: Учора феміністки добили мене...

↩ Реакція на пост від dara

цитата:

Ну, прихована мізогінія того чи іншого ступіню важкості є у 99-98 відсотків чоловіків, і я це знаю точно

Дякую. Прямо хочеться жити від думки, що у мені є прихована мізогінія.
До теми: Учора феміністки добили мене...

↩ Реакція на пост від dara

цитата:

Але він має бути вищого за дівчину зросту. Бажано не худий і не товста рохля, бо як може захистити худий або товстий? І не грязний і беззубий - бо він вже омега, з ним каші не звариш. Але головне - відчуття сили, яким віє від впевненого в собі чоловіка. Жінки це відчувають.

До цього всього треба ще додати, що він не повинен сприймати жінок лише як сексуальні об’єкти, ніколи не повинен говорити з жінками поблажливим чи повчальним тоном, повинен щиро обурюватися низькому відсоткові жінок в армії та прагнути побудувати суспільство, в якому жінки заробляють стільки саме, як чоловіки.

Стільки вимог, що просто не хочеться жити. Тим більше, що деякі із цих вимог, здається, суперечать одна одній.

Жінки хочуть, щоб чоловік був сильний, але феміністки при цьому борються з тим, що чоловіки "сильніші" у певних сферах. Наприклад, з одного боку, чоловік, який багато заробляє, може дуже приваблювати жінок (бо це сприймається як сила), а з іншого боку, феміністки ведуть боротьбу за те, щоб жінки заробляли стільки саме, тобто хочуть позбавити чоловіків можливості бути "сильнішими".

Я відчуваю в таких речах якісь суперечливі вимоги. З одного боку — будь сильним, рішучим, мужнім, будь захисником і здобувачем, домінуй, інакше ти нам не будеш подобатися. З іншого боку — не домінуй, дозволяй жінкам робити те саме і досягати того самого, не смій ставитися до жінок поблажливо, не смій підживлювати стереотипи, в яких жінки сприймаються як слабші.

Домінуй, але не домінуй, будь сильним, але не смій прагнути бути сильнішим за жінку.
До теми: Учора феміністки добили мене...

↩ Реакція на пост від dara

цитата:

Дівчата обирають чоловіків не за зовнішністю, а за образом "захисника і здобувача мамонтів". Не важлива "красива мордочка" в чоловіків, якщо така взагалі буває

Це не зовсім так. Є багато жінок, яким подобається типаж "красеня".

Хоча, мабуть, ви маєте рацію в тому, що більшість жінок цінує чоловіків не за зовнішність, а за ось цей образ "захисника і здобувача мамонтів".

А чоловіки, які не відповідають цьому образу, радіють, коли подобаються хоч якійсь дівчині. Хоча, можливо, не все так страшно, бо ж існують навіть жінки, яких приваблюють сором’язливі хлопці. Але їх набагато менше, ніж тих, кого приваблює чоловік-скеля.
До теми: Учора феміністки добили мене...

↩ Реакція на пост від dara

цитата:

Всім, рішуче всім чоловікам красиві жінки подобаються більше за некрасивих, а хто каже інакше, той просто бреше, можливо не тільки людям, але й собі. Ну, просто такова реальність. Але всім чоловікам не вистачить красивих, тому комусь доведеться вдовольнятися не дуже красивими.

Ну але у різних чоловіків різні уявлення про жіночу красу. Різним чоловікам подобаються різні типажі жінок. Пригадую, як я колись натрапив десь в інтернеті на тему, в якій чоловікам пропонували показати фото жінки, яку вони вважають еталоном жіночої краси. Там було дуже багато фото різних жінок, з різною зовнішністю. І от жодну з них я не міг би назвати дуже красивою з моєї точки зору. Чоловіки різні, і їм подобаються жінки також різні.

Незважаючи на це, деякі жінки подобаються багатьом чоловіками, а деякі — майже нікому. Існують жінки, які не мають відбою від чоловіків, і існують жінки, які вважають за щастя, якщо якийсь чоловік зверне на них увагу. Це дуже несправедливо і жорстоко, хоча жодна людина не винна, що все так влаштовано.
До теми: Учора феміністки добили мене...

↩ Реакція на пост від valepsy

цитата:

Але ж враховуйте і той фактор, що жінки теж мають право сприймати чоловіків як сексуальний об'єкт теж, адже у жінок теж є інстинкти.

Супер. Я не те що не маю нічого проти того, щоб жінки сприймали мене як сексуальний об’єкт, але й навіть був би радий, якби якась дівчина сприймала мене як сексуальний об’єкт. Мені це було б приємно.

Але загалом я не подобаюся жінкам. Практично усі мої спроби проявити до них увагу закінчувалися або відшиванням або френдзоною. Якщо дівчина не відшила мене, а відправила до френдзони, то це вже можна вважати у певному сенсі досягненням.
До теми: Учора феміністки добили мене...