У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Діти від перших шлюбів. Знайдемо тобі нового тата

У Психолога » Розрив стосунків, розлучення » Діти від перших шлюбів. Знайдемо тобі нового тата

Стара, як світ проблема- відносини з дітьми від перших шлюбів. Хто кого має любити і піклуватися. Це власний вибір. Чи прямий обовязок.

Повторний шлюб включає необхідність освоєння новоі ролі щодо дітей. Роль відчима. І роль мачухи. Більшість проблем виникають, бо самі дорослі не розуміють тих змін, які сталися в сімейній системі. І вимагають від нових обранців відношення і поведінки, які були в минулому шлюбі.

                         ВІДЧИМ

Роль відчима одна із самих неоднозначних. Успіх залежить від того, наскільки скоро мужчина зрозуміє що йому не потрібно грати роль батька. Йому варто притримуватись своєі особистоі ролі- відчима.Також важливо щоб мати дітей не вимагала від нового чоловіка батьківськоі любові і відповідальності.Та все це в ідеалі. А в реальному житті, реальні люди, мають реальні вимоги, що ведуть до реальних проблем.

Всі ми знаємо історіі, де жінка вирішила вийти заміж вдруге, бо мужчина знайшов спільну мову з дитиною. Або ж дитина його полюбила. Такий собі перевертиш- шукаю своій дитині нового тата. Забуваючи про те, що тато в дитини вже є. Задовільняє, чи не дуже він маму. Те, що батьки розлучились, автоматично не означає, що він перестав бути батьком.

Підберіть сімейного психолога онлайн або в містах України.

Інші очікують, а інколи вимагають, щоб чоловік полюбив іхню дитину негайно. Щоб з перших днів взяв відповідальність за виховання і планував матеріальний спадок. Підвищена тривожність, невпевненість і категоричність не рідко псують відносини. Намагаючись прискорити хід подій, своєю нетерплячістю лише псують собі і своій дитині життя. Жінки забувають, що для відчима і для дитини потрібен всього лише час, щоб побудувати відносини. Привязаність і у біологічних батьків не виникає миттєво. Не зявляється вона з народженням дитини, як би нам цього не хотілося. Тому не варто форсувати подіі. Дайте час на формування відносин.

Має місце і інша реакція матері. Як то дуже ревниве відношення до виховних процесів свого мужчини. З однієі сторони вона чекає і хоче, щоб він любив іі дитину як свою власну. Разом з тим, прискіпливо слідкує за кожною його дією, прислухається до кожного слова сказаного до дитини. Особливо, коли це стосується наказання чи обмеження за провинність. Вона ніколи не погоджується з рішенням чоловіка, вважає що він незаслужено придирається і завжди стає на захист і сторону свого дитяти. Як правило, це жінки, що не довіряють своім чоловікам, не дуже поважають іх. А також хочуть залишитися хазяйками і лідерками в своіх подружніх і батьківсько-дитячих підсистемах. Закономірно, що така поведінка жінки відбиває будь-яку охоту у чоловіка займатися дитиною. А також з благих намірів, вона втягує дитину в коаліцію з собою проти чоловіка. Що веде до перекосу у підсистемах. Рано, чи пізно, шлюб буде під загрозою.

                                     МАЧУХИ

Не менше хвилювань у жінок, які беруть собі чоловіків з дитиною. Навіть коли дитина живе зі своєю мамою.Чи потрібно підтримувати відносини? Наскільки близьким має бути спілкування? Поширена поведінка з усіх сил доказати чоловікові, що його перший шлюб був недорозумінням і про нього потрібно якомога скоріше забути. Жінка ревниво відноситься до зустрічей і поіздок чоловіка у бувшу сімю. Ій здається, що чим холодніше він буде відноситись до своєі дитини. Тим більше тепла і турботи дістанеться іхнім спільним дітям. Є і зворотній бік медалі. Мужчина насильно заохочує, а то і вимагає від своєі обраниці любити свою дитину.

Все більше чую від жінок, що іхні чоловіки приводять в дім своіх дітей і залишають на дружину. Самі йдуть на роботу, чи по справах. А що тут такого? Тобі що убуде? Коли жінки пробують поговорити, відповідають категорично і однозначна: ти не любиш мою дитину, а значить і мене. Жінки далеко в душі підозрють, що так він убивав двох зайців. Найшов собі безвідмовну і безкоштовну няньку. І виконував свій батьківський обовязок перед бувшою дружиною.

Чи має любити і приймати жінка дитину? Як на мене, це питання особистих вподобань і домовленостей. Бо на мусиш далеко не заідеш. Варто обговорити це перед шлюбом. Не надіятися, що все утрясеться якось само. Це бомба з годинниковим механізмом. Купа енергіі і нервів буде іти на обслуговування нейтрального виразу лиця. Мені здається, що головне тут розібратися в ролях. Зайняти своє місце у ієрархічній системі. Прийняти, що ви не будете мамою чи татом дитині. Перестати конкурувати з рідними батьками за “лучшего родителя”. А якщо помітили, що саме це робите, то розібратись. Розібратись, яку свою потребу ви закриваєте. Чого хочете досягти.

читайте також:

Меня бросили... От этой фразы начинает печь в груди, сжимается горло,ты чувствуешь себя маленькой, забытой игрушкой, в которой уже нет надобности. От этой фразы накатывает одиночество, боль, буквально терзающая тело и еще страх, что ...

«Не могу его забыть...» Сейчас у меня есть любимый. Но я часто вспоминаю бывшего, скучаю по нему, хотя прошло уже много времени. Я запуталась в своих чувствах, что мне делать?

запитати психолога онлайн

Інколи через дітей намагаються підібратися до зближення. Всі способи хороші, лиш би мене вибрали. Бачиш, як я люблю твою дитину, я так само буду любити і тебе, і наших дітей. Інколи потреба будь-що вийти заміж. Не вийти за підходящого партнера. А основна цінність-мати сімю.

При любому варіанті подій, самий дієвий спосіб це поговорити. Розказати як кожен бачить ситуацію з дітьми. На що готовий поступитися, а чого категорично робити не буде. Тоді можливий варіант домовитись. А там, де можливо домовитись. Там народжується цінність пари. Там дві особистості створюють щось цінне і міцне.

 

У Психолога » Розрив стосунків, розлучення » Діти від перших шлюбів. Знайдемо тобі нового тата
психолог

Оцінка публікації
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія razryv-razvod Как справиться с расставанием?

В этой статье немного обобщенного опыта по выходу из состояния, когда прерываются сложные любовные отношения. Человек остается наедине со всем, что осталось от отношений. Статья об этом. И не будет уточнений о том, кто кого бросил, либо судьба раз.

психологія razryv-razvod Клин клином не вышибают… или надо ли ложиться в неостывшую постель…

Расставание, развод, уход близкого человека – это всегда потеря. Очень хочется не проживать болезненные эмоции, а нырнуть с головой в новый омут. Хочется анестезийки, клин клином и... побыстрее…

Усі публікації розділу Розрив стосунків, розлучення ᐉ

 
Обговорення "Діти від перших шлюбів. Знайдемо тобі нового тата"

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr