У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Як абстрагуватись на роботі ?

У Психолога » Вопрос психологу онлайн (бесплатно) » Як абстрагуватись на роботі ?
Добрий день.
Порадьте, будь ласка, як можна позбутись сотні думок, які постійно крутяться в голові(лише на роботі). Стало некомфортно працювати, не можу зосередитись. Причина проста, не можу "зпрацюватись" з дівчиною, яка вийшла з декрету, таке враження. Я розумію, що це робота, подобається вона мені, чи не подобається, але ми співробітники (з одного відділу).Я приходжу на роботу працювати, а не курити під офісом("модна тусовка", в яку я не входжу), 5 разів на день пити каву чи "ганяти чаї", чи виконувати не свою роботу. Є люди(співробітники), які не мають ніякого морального авторитету для мене, поза роботою, я б воліла з ними не спілкуватись (лише на рівні " добрий день, до побачення", смачного). Як бути, як відганяти думки, бо відчуваю постійно якесь нервове напруження. Хочу змінити роботу, думаю піти вчитись, а до цього етапу треба "тут працювати якось".
Буду вдячна за, будь яку, пораду
Вопрос от: ; Возраст: 29


консультация психолога
А что у Вас в личной жизни, быту, отношениях с друзьями? Чего хотите в жизни? О чём мечтаете? Ващи чувства на работе лишь симптом какой-то большей проблемы. Давайте сискать вместе.

👍 рекоммендовать:


консультация психолога
Как правило, чтобы избавиться от назойливых мыслей, нужно научиться их проговаривать. Если есть адресат, то желательно адресату.

👍 рекоммендовать:


консультация психолога
Здратсвуйте, я Вас понимаю, что хамство не замечать очень тяжело человеку, который хорошо воспитан и образован. Однако оно есть везде,т.к наше общество вчастности мы люди забываем или не хотим осознавать, что мы не одни, что вокруг нас есть другие люди. Я могу Вам предложить жить своей жизнью и общаться с этим человеком по мере поступления вопросов по совместной деятельности и стараться заниматься аутотренингом, когда Вас совсем начинает удивлять данна сотрудница.Глядя на нее Вы можете представлять ситуации которые у Вас вызывают "+" эмоции, например море, солнце , пляж и т.д. Боритесь с хамством методами интеллегентности и Вы обязательно будите победителем.

👍 рекоммендовать:


психолог онлайн
Доброго дня! А які думки заважають вам працювати? Про що вони?

👍 рекоммендовать:


психолог онлайн
Добрий день! Здається, що Вас дратує все,що повязане зі співробітницею: як вона виглядає, її манери, її некомпетентність та відношення до роботи, а ще й те, що вона вважає, що Ви маєте працювати за двох?

👍 рекоммендовать:

Чтобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!

Вы можете предложить автору этого вопроса пообщаться

Отправить запрос на общение могут зарегистрированные пользователи

Чтобы отправить автору этого вопроса предложение пообщаться, Вам нужно быть авторизированным.


Автор вопроса не разрешил его обсуждение. Запрет касается советов от неспециалистов. Открытые для комментирования вопросы - тут.

Наші психологи

Психологічний аналіз творів
«Стыд» (англ. Shame) - 2011
фільм«Стыд» (англ. Shame) - 2011 теми: залежності алекситимія нарушение идентичности
Юрьев день (2008)
фільмЮрьев день (2008) теми: криза горе безысходность
Магазинчик ужасов
qr