У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Закриті люди

У Психолога » Дружба » Закриті люди

Напевно, кожен з вас зустрічав «закриту» людину. Це люди, яким важко підтримувати зоровий контакт, з ними важко знайти контакт у спілкуванні. Закриті люди не довіряють нікому. Оточуючим важко знайти контакт з ними. Закриті люди часто дуже самотні, вони мають обмежене коло спілкування або взагалі не підпускають до себе нікого. Часто страждають від самотності і думають що одинокі через те що вони «погані». Через це закриваються ще більше.

закрита людина

ЧОМУ ЗʼЯВЛЯЄТЬСЯ НЕДОВІРА?

Почуття довіри це базова емоційна потреба у відносинах з іншими. Це почуття формується в дитинстві в довербальний період, який людина не памʼятає на рівні свідомості.

Довіра формується в перший рік життя і визначає в подальшому ставлення до себе і світу. Це почуття залежить від того наскільки мама відгукується на потреби дитини і дає дитині відчуття, що їй можна довіряти.

Непередбачуваність, погані вчинки опікунів знижують почуття довіри. Це проявляється у відчуженості, закритості, відмові від контакту і своїх потреб.

ПСИХОТРАВМУЮЧІ ПОДІЇ ЯК ФАКТОРИ, ЩО СПРИЯЮТЬ ФОРМУВАННЮ НЕДОВІРИ:

  • фізичне насилля з боку батька
  • приниження від матері
  • критика з боку обох батьків та інших значимих дорослих
  • розлучення
  • фізичні та психологічні покарання
  • булінг
  • зґвалтованння
  • зради у стосунках
  • домашнє насильство
  • алкоголізм родичів
  • емоційно холодна, відсутня мати

Знайдіть психолога в Україні або онлайн, ознайомтеся з цінами на послуги психологів, читайте та отримуйте безкоштовні поради психологів.

Якщо Ви відчуваєте, що складно довіряти іншим, часто перебуваєте на самоті і це заважає ,то Ви можете звернутись до психолога і попрацювати над питанням довіри. Процес роботи над базовою довірою до світу може бути дещо тривалий. Можна знайти спеціаліста, який створить безпечний простір для того щоб Ви могли бути собою в контакті. В цьому процесі Ви можете відчувати легку фрустрацію, яка є нормою. Адже Ви робите щось нове. Памʼятайте, що важливо дати собі час на те, щоб Ви змогли довіряти і зрозуміти свої почуття та потреби в контакті з іншою людиною. Щоб Ви усвідомили що саме допомагає Вам довіряти і що навпаки викликає недовіру. Як піклуватися про свій комфорт в стосунках з іншими без поведінкової моделі уникнення контакту.

Успіхів Вам роботі над собою!

У Психолога » Дружба » Закриті люди
психолог

Оцінка публікації
сподобалося: 1 з 1 оцінювачів
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія druzhba Дружба. Как правильно дружить?

Составляющие хорошей дружбы. У всех свое представление дружбы. Вот почему бывают обиды и разногласия. С годами дружить сложнее. С годами человек не хочет наступать себе на горло, ради наличия «друга», хотя ранее он готов был не обращать вним

психологія druzhba Давай останемся друзьями! (Часть 1) Что это может означать для ваших отношений?

Как правило, предложение «давай останемся друзьями» является неожиданным и ставит человека в тупик. Любимый/ая говорит о том, что ваши отношения больше не могут быть близкими и предлагает: «Давай останемся друзьями!»

Усі публікації розділу Дружба ᐉ

 
Обговорення "Закриті люди"

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr