У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


читать по-русски

Що робити з shit, яке happens

У Психолога » Психотерапія » Що робити з shit, яке happens

Як би нам не хотілося, але іноді життя підкидає нам лайно. Купи більші, купки менші, там чи тут. Відносини, робота, плани, зрештою надії. Будь де може знайтися нова купка. І жодної справедливості в отриманні таких купок немає. заблудился Іноді це може бути навіть купа не лайна, а чистого золота. Все залежить від того хто дивиться і чого потребує у певний момент життя. Для голодуючого, золото буде прирівняне до мотлоху, а їжа до цінності. Фактично, з чого саме складається купка перед нами, визначає сама людина, виходячи зі свого досвіду та потреб. Якщо він може використати це, тоді це подарунок долі. Не може – купа лайна.

Але це ліричний відступ. Лайно трапляється - факт. Ми не можемо нічого цьому протиставити, рано чи пізно воно виникне, ми вступимо і... І що далі? А далі наше ставлення визначатиме те, що ми від цього отримаємо. Почистимо підошву й підемо далі, викинувши це з голови? Викинемо черевики та застрягнемо у неможливості іти босоніж?

Коли трапляється щось погане, важке, болісне - ми потрапляємо в лабіринт з власних переживань. Ми тиняємося там, потроху занурюючись на більш глибокі рівні. Що це дає нам за фактом? Чим глибше занурення – там важче звідти вибратися. Потрапляння до такого лабіринту відбувається автоматично, особливо у тих, хто звик багато обмірковувати та аналізувати свої дії. Але жодного позитивного результату ці думки не мають. Це нескінченний цикл ідей, що повторюються, який ніяк не допомагає впоратися з ситуацією.

Що ж з цим можна зробити? Застрахуватися від лайна неможливо. Це частина життя, поряд із хорошими моментами. Єдине, що ми можемо зробити одразу, це розібратися із поглибленням у лабіринт і тим, як розпізнавати виходи з нього.

Підберіть для себе психотерапевта онлайн або в містах України.

Що відбувається на консультації у психотерапевта?

shit Ми розглядаємо покроково:

🗿 ваші лабіринти, з чого вони складаються

🗿 яким чином ви потрапляєте у лабіринт, що є квитком до нього

🗿 як вийти з лабіринту, якщо ви вже туди втрапили

читайте також:

Особливості процесу психотерапії та його результатів у період війни На одній із інтервізійних груп я почув від колеги важливу думку. Вона полягала в тому, що після 24-го лютого ми всі регресували (повернулися назад) до певних попередніх станів. Клієнти, які тривалий час займалися власною психотерапією ...

Что такое психотерапия: частые вопросы и честные ответы На вопрос, «что такое психотерапия и как она работает? » каждый психотерапевт и психолог ответит вам по-разному. Написать эту заметку меня натолкнула клиентка, которая задала очень важный, на мой взгляд, вопрос: что мы будем тут делать и ...

запитати психолога онлайн

🗿 як не потрапляти в нього знов і знов.

Цікаве життя проходить за межами наших лабіринтів. Вони - просто неприємне доповнення, з яким нам доводиться миритися (якщо нічого з цим не робити). Виходьте звідти, насолоджуйтесь світом, усіма його проявами та моментами. Просто вдумайтеся – середня тривалість життя людини – 70 років. Це всього 25 567 днів. З них 40 років – це коли ми вже не діти, але ще не почали старішати. Ми маємо лише 14 610 днів, щоб прожити їх так, як хочеться. Скільки днів ви готові виділити на блукання лабіринтами?

 

У Психолога » Психотерапія » Що робити з shit, яке happens
психолог

Оцінка публікації
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія psihoterapiya Религия и психотерапия: возможен ли кентавр? - М.В.Розин

И религия, и психотерапия имеют дело с душой человека, помогают ему осмыслить свою жизнь и справиться с трудными ситуациями...

психологія psihoterapiya А может, мне таблеточек попить?

Когда плохо на душе, хочется верить и надеяться, что можно просто какое-то время попить лекарства. Ответ здесь такой...

Усі публікації розділу Психотерапія ᐉ

 
Обговорення "Що робити з shit, яке happens"

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr