Якщо я напишу їй про свої такі почуття (справжні) то мабуть відносини між нами стануть більш натягнутими (варто зауважити, що моє справжнє відношення до неї я висловлювала їй і писала все після тої ж зустрічі кли вона до мене приходила). Просто на даний час хочеться зняти той напряг що є між нами при кожній зустрічі....Що порадите?
Пропрацювати це з психологом. І не тільки почуття до коханки чоловіка, але й саму ситуацію зради, і відносини з чоловіком. Це основне. І це сніме напряг САМЕ У ВАС, в середині, в душі. Бо, те, що було НЕпрожите (а тільки сховане в собі) свого часу нарешті ПРОЖИВЕТЬСЯ і опісля закономірно відпустить.
Але МІЖ вами напряг залишиться в будь-якому випадку, бо ця жінка вела себе з Вами токсично, деструктивно, маніпулятивно, зі зневагою. І я впевнений, що це все залишилось в ній, просто приховується.
Тому, якщо КОЖНОГО РАЗУ (повторю: кожного!) Ви будете транслювати їй своє СПРАВЖНЄ (а не зменшене чи приховане-приглажене) ставлення і почуття, то це ЗБІЛЬШИТЬ дистанцію між вами і вірогідно може взагалі відбити бажання у неї контактувати з Вами. А це ж якраз те, чого Ви мабуть і бажаєте?
Але окремий інтерес як у спеціаліста власне в мене викликає оце:
цитата:
завжди веду себе коректно
Чомусь я вважаю, що це має відношення до Вашого виховання батьками. І що це не просто про правила, повагу до інших і т.п. корисні речі і соціальні навички, а про ЗАБЛОКОВАНІСТЬ та певну НЕСВОБОДУ у проявах почуттів, які вважаються соціально неприйнятними.
І якщо пропрацювати це з психологом, то це зробить Ваше життя ЗНАЧНО легшим і більш екологічним. Тому що конструктивні та доброзичливі люди до Вас обов'язково потягнуться, а деструктивні та ті, хто бажає Вам зла - навпаки віддаляться від Вас на максимальну дистанцію.
І в результаті реалізується Ваше побажання:
цитата:
просто мабуть хочу знайти полегшення від зустрічей з нею
Бо вона сама почне уникати Вас і зустрічей як таких просто не буде.
Відредаговано автором 04-09-2023 14:39:20