Вітаю!
цитата:
Постійна невзаємність і Складнощі у стосунках з близькими
В загальних рисах проблему Ви позначили. Проте деяких важливих уточнень не оминути, бо інакше і відповідь буде узагальненою. Можливо, з боку теорії правильною, але геть не тою, що стосується особисто Вас.
Так от, розкажіть, будь ласка, кого Ви маєте на увазі, коли пишете про складнощі у стосунках з близькими. Хто ці люди? Ваші батьки? Інші родичі? Хлопці? Дівчата?
цитата:
Що я роблю не так?????
Спробую скорегувати запитання - не що Ви робите не так, а ЯК Ви робите? Це, власне, про процесс і про те, яким чином він відбувається. Після розкриття картини до деталей, стане більш-менш зрозуміло, через що не реалізуються Ваші бажання у близькості. Також відтворення справжніх деталей та аспектів процесу дає можливість на них впливати(!)
Окрім того, напевно ж, є Ваші власні припущення, ЧОМУ
цитата:
людина наче інтуїтивно від мене віддаляється або завжди виявляється,що я у неї не пріоритет і те що було до цього,для неї не мало такого значення.
?
Поділіться ними.
цитата:
коли я дійсно по справжньому починаю цінувати людину і хочу з нею спілкування
Спадає на думку, що Ви маєте на увазі стан, близький до закоханості. Чи я помиляюсь?
Також для себе хочу зрозуміти: "по-справжньому починаєте цінувати людину" - це завдяки чому або після яких подій, кроків тощо? Як и чим людина викликає почуття цінності у Ваших очах? Себто, чим вона Вас "чипляє"?
цитата:
І це дійсно відбувається постійно, хоча я багато працюю над собою,стараюсь бути кращою версією себе,але постійно не виходить, люди рідко тягнуться до мене
Спробую привернути Вашу увагу до начебто звичних аспектів буденного сприйняття - БУТИ СОБОЮ і намагатись БУТИ кращою версією себе. Для Вас - це тотожні поняття та явища або ні? Я їх розділяю, адже всередині кожного різні стани та різні мотиви.
От поміркуємо...Чого прагне людина, яка є СОБОЮ? Що нею керує? Як її сприймають інші? Що з її самодастатністю?
А чого прагне людина, яка докладає зусиль, щоби Бути кращою версією себе? Для чого це їй потрібно? Чи помічають її зусилля інші? Як вони себе почувають поряд з такою людиною?
Ще один важливий аспект.
цитата:
І ні,я не нав'язуюсь,навпаки часто чую,що я загадкова,незвичайна,класний співрозмовник,але чому постійно люди не йдуть мені на зустріч,особливо в той час,коли я готова до близості.
Пробачте, спробую вдати з себе людину, яка не вміє читати між рядків і не хоче домислювати. Тому прошу не загадковості, а щирої відповіді про реальність. На початку свого посту Ви відмічали, що прагнете СПІЛКУВАННЯ з людиною, що Вас зачепила. Все правильно? А в реченні вище мова йде про готовність до близькості. Це про якесь поглиблене спілкування, максимальну відкритість чи романтичні стосунки?
цитата:
Раніше з цим було набагато простіше,але чим далі,тим більше відчуття, що мені буквально заборонено відкривати своє серце і на щось розраховувати.
Можете не писати тут, якщо не буде бажання, проте для себе варто розкрити - на ЩО сподіваєтесь і розраховуєте?
І якщо ситуація раз у раз повторюється, то, вірогідно, обираєте близькість з тими, хто на неї не здатний, хто зачинений або ще не дозрів до того характеру і змісту відносин, який пропонуєте Ви? Обираєте, напевно, підсвідомо, через уже сформовану з дитинства своєрідну модель прив'язаності. Чи відчували Ви тоді безумовну любов батьків? Як вони реагували на Вашу потребу у відкритості, підтримці, захищеності?..
Ох, чимало запитань до Вас вийшло. Здається, не було ніяких пояснень, хоча Ви саме цього і прагнули. Та чи просувають когось вперед пояснення? Просуває досвід, початок якого у дослідженні власного способу самовираження, що відкриває очі на реальність. І, що надзвичайно важливо, дає підстави поважати і цінувати себе за пошук і здобуті на цьому шляху результати. Тож запрошую Вас у цікаву і змістовну подорож!
Edited by author 24.08.2026 16:07