Upsihologa Logo
У психолога Украинские психологи
Прямой эфир:
question author 2 часа тому: «мне почти со всеми скучно, а если и интересно, не на долго, а потом неделя одиночества-отката, вообще ненавижу свой фактор социального животного,было бы мне не одиноко, та срал я н»
question author 4 часа тому: «Минув тиждень після мого рішення. Ще два дні ми переписувалися в дуже різкій формі, намагаючись довести кожен свою правоту. Коли зрозуміли, що далі вже нема куди, він сам написав «»
Тетяна Штапова
Тетяна Штапова 4 часа тому: «цитата: «Враховуючи те, що зі мною сталося чи нормально те, що я в душі досить дитина і мені хочеться робити щось дитяче в моєму віці? І як з цим жити?» Вітаю! В психіці кожної лю»
Вопрос от: Ddtt Возраст: 16

Я літромантик

Добрий день,я літромантик і мені це дуже не подобається,але не знаю,що з цим робити.Завжди коли мені кажуть о своїх почуттях інтерес до людини зникає,як би я не намагалась його залишити.Зараз мені подобається один хлопець і він ніби починає проявляти до мене знаки уваги і коли я починаю думати про те,що почуття можуть зникнути мені стає дуже не спокійно на душі,підкажіть чому в мене так і як це подолати.
...
Что означают эти оценки?

Оценки вопросов

Пользователи могут голосовать за понравившиеся вопросы. Лучшие вопросы мы размещаем в специальной секции сайта.

Вы можете проголосовать за вопрос, если он чем-то вам понравился. Может быть, интересная тема, или хорошо описана проблема, или вы считаете, что ответы психологов на поставленный вопрос полезно было бы почитать многим другим людям.

Если вы голосуете за какой-то вопрос, то ссылка на него позже может быть отображена на вашей личной страничке, в секции "Понравились вопросы". Ваши негативные оценки нигде отображены не будут.

У психологов на личных страничках понравившиеся им вопросы отображены не будут.

Ответы психологов

Доброго дня!

Радив би звернути увагу на те, які саме почуття ви вкладаєте в ситуацію: це очікування, бажання чи інтерес до того, щоб вам проявили симпатію? Можливо, ці почуття змінюються, коли ви помічаєте зацікавленість з іншого боку. Важливо глибше дослідити, що саме ви відчуваєте та як уявляєте реалізацію цих почуттів. Можливо, ваші очікування від стосунків не відповідають реальності. Це питання, яке варто обговорити з фахівцем.
...
Дополнение от автора вопроса ·

↩ Реакція на відповідь № 371482 для Олександр Римович

Так,мене починає ніби відвертати від людини коли вона показує,що кохає мене і так у кожних моїх стосунках
Дополнение от автора вопроса ·

↩ Реакція на відповідь № 371488 для Олександр Римович

Просто зараз,як я і казала мені подобається хлопець,але іноді,як подумаю про те що можу знов спортити відношення з ним своїм літромантизмом і одразу ніби тривожно стає,зараз я взагалі не розумію подобається він мені чи ні:(
Тоді є сенс можливо більше скоцентруватися на тому як ви проводити більше часу разом, а не тому чи будете разом чи ні, на тому чи узагалі вам цікаво з ним, комфортно
...
Этот вопрос заархивирован. Новые ответы больше не принимаются.
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы ответить.
Хотите прямо сейчас задать вопрос психологу онлайн бесплатно?