Доброго ранку!
цитата:
Я не можу зрозуміти чому. Все що я в ньому весь час хотіла бачити, він почав робити, але я не кайфую. Порадьте що робити.
По-перше, співчуваю Вам. Дуже образливо і боляче переживати зраду. Потрібно мати силу і велике бажання продовжувати стосунки із зрадником.
По-друге, потрібно з'ясувати важливі обставини і розібратись, що ж, насправді, відбулось.
Це допоможе розглянути мотиви вас обох, виражені чи не виражені емоції, прожиті чи не прожиті вкрай важливі почуття...
Тому декілька питань до Вас.
Як дізнались про зраду? Від кого?
цитата:
Він її кинув
Через який час кинув після викриття?
Чоловік злякався втратити сім'ю? Ви поставили питання руба - або вона, або сім'я?
Він у Вас перший просив прощення чи спочатку Ви заявили про готовніть простити?
цитата:
тому що дуже кохаю
Так, кохаєте. А що відчували до чоловіка, коли дізнались про зраду? Чи була образа? Гнів? Агресія? Чи вдалося ці почуття йому виразити?
цитата:
і заради дітей
Цей мотив начебто природній, але не має бути вирішальним, на мою думку. А на Вашу?
цитата:
Він робить все що не робив раніше, подарунки, квіти, поїздки, сюрпризи, але...
Я не кайфую від цього!
На це навіть і не варто сподіватись. В усякому разі на даному етапі. Можливо, згодом, коли в діалозі з психологом розчистите усі завали і бруд, що накопичувався між вами.
До речі, щодо зради. В цьому питанні існує багато різних розбіжностей у ставленні до нього. Хтось вважає, що до зради призводять хибні вчинки обох партнерів і тоді відповідальність лягає так само на обох. А є думка, що схильність зраджувати може бути притаманною одному з партнерів, а другий в такому разі не винний. І він не має права себе звинувачувати в тому, що сталося. Проте, як би там не було - факт зради свідчить про дисгармонію стосунків, яку все ж таки створюють обидва партнери. Тому потрібно йти глибше, ніж формальне прощення одного і "зразкова" поведінка - другого. Із цією проблемою допомагає впоратись сімейний психолог. Звертайтесь.
Відредаговано автором 19-03-2023 09:16:38