Доброго ранку, Юрію!
цитата:
Тривожність, замкнутість, депресивні стани
Співчуваю Вам - перебувати утакому стані, дійсно, дуже важко і виснажливо. Проте...
Маєте знати, що існує вихід. Тобто вирішення проблеми за допомогою ТЕРАПІЇ. Не звичайні розмови про поганий стан і тривожність, а уважний і глибокий підхід: спочатку у дослідженні причин вказаних Вами проблем, а потім - напрацюванні іншого, більш здорового та об'єктивного ставлення до себе, відкритті та засвоєнні дієвих способів задоволення власних потреб та бажань...
Ви вже зробили перший крок - звернулись на сайт психологів. Отже потурбувались про себе. Це добра ознака. Далі належить робити інші кроки. Наприклад, обрати фахівця і звернутись до нього особисто. Звернутись до того, хто викличе у Вас довіру. З ким відчуєте емоційний контакт і бажання відверто говорити про себе.
А поки що я волів би дещо уточнити.
цитата:
Важко знаходитися у людних місцях, з кимось познайомитися, турбує що я до кінця свого життя буду сам
Як давно стали проявлятись подібні спостереження та думки? Можливо, вони були наслідком якихось значущих подій - можете про це розповісти?
цитата:
буду працювати просто і не буду нікому цікавий
Вочевидь, робота для Вас є потужною зачіпкою за життя. А що ще, окрім роботи, Вас цікавить? Можливо, приносить радість та задоволення?
Щодо потреби бути поміченим іншими, зокрема, жінками. От на чому базується Ваша думка, ніби Ви нікому не цікаві? Про що тут йдеться - зовнішність, характер, інтелект, почуття гумору, статки...?
цитата:
коли бачу якісь пари, то виникає заздрість і злість іноді, виникає постійно питання чому у них це є
На Вашу думку, чим вони відрізняються від Вас? Що у них є такого, чого бракує Вам?
цитата:
я ніяк не можу наважитися, але живу ще з розладом
Про який розлад зазначили? Чи звертались раніше до лікарів і яку допомогу отримували?