Ми вирішили ,що через місяць роз'їдемося по різних квартирах.
Ви, дійсно, дійшли згоди? Чи таку крапку поставив чоловік і його рішення Ви змушені прийняти?
цитата:
Але я цього не хотіла б.
Поміркуйте, поспостерігайте, придивіться до власного досвіду - як Вам притаманно діяти, коли обставини йдуть в розріз з Вашими бажаннями? Коли вони сильніші за Вас?
цитата:
Хотілося б за цей місяць повернути наші стосунки або хоча б зрозуміти чи це можливо?
Так Вам уже зараз багато чого відкривається... Ви вже всередині процесу розуміння, чи можливо повернути ваші стосунки. Хіба ні?
Або ж Ви самі собі відмовляєте у спробі збагнути те, що сталося?
Здається, що Вам заважає ревність.
Довгий час гармонійних стосунків не було, закидали одне одного образами, діалогу з повагою і взаємною турботою не було, а тепер - після озвученого чоловіком рішення - з'явилась ревність до ймовірної суперниці.
То за що Ви намагаєтесь триматись насправді?
Що збираєтесь відновити?
З яким привидом символічно конкуруєте за прихильність чоловіка, який довгий час пиячив і ображав?
Це Вам нічого не нагадує з періоду дитинтства, з площини відносин з кимось з рідних та близьких, можливо, батьком або мамою?
цитата:
На мене звертають увагу інші чоловіки. я не знаю чому ця ситуація так мене мучає. Чому я не сплю вночі і не можу думати ні про що крім нього і як з цим справитися
Здається, увага тих чоловіків Вас не гріє, бо Вам не потрібно боротись за їх прихильність. Вона й так присутня.
Вам, напевно, ближче і рідніше (до почуттів дитинства) намагатись розчулити того, хто здебільшого холодно до Вас ставиться.
Відредаговано автором 09-09-2024 19:59:12