Чи може неприязнь свекрухи і негатив,впливати фізично на людину?
Після такої розмови я прийшла до неї в сльозах і запитала,за шо,просто за шо,її відповідь мене вбила,каже “я ж їй по секрету сказала,чого вона це невістці розказала“ і це було з зухвалим лицем лежачи в телефоні,навіть не глянувши на мене
І до чого я,то вона запропонувала піти то ворожки,бо вона думає,шо на мені щось погане є
То їй приснилося що я вагітна і вона сказала робити аборт,бо уві родилось хворе(в нас ще немає дітей), то після моєї операції поставила тазік з речами при вході і нашу кімнату,я впала і розійшлися шви
То ж до чого я, відтоді як я живу з нею,мені вирізали апендицит,було дуже сильне ускладнення,бо він був у почці,я лежала два тижня ,не могла ходити навіть,кожного дня болить голова,в мене висипання яких ніколи не було, мені поставили полікістоз і самі лікарі не розуміють,як до 22 в мене було стабільно все з гормонами,а тут вже ставлять майже безпліддя, я відчуваю,що я розвалююсь.