Освіта
Національний авіаційний університет – психологія, спеціаліст
NLP-Hub. Сертифікований НЛП-практик
Мене звуть Олексій, я психолог і психотерапевт, і спеціалізуюсь на змінах у собі. Якщо ви не задоволені своїми думками, емоціями, звичками, установками чи світоглядом, я покажу способи змінити це з небажаного на бажане.
Практичний досвід
– Дізнаєтеся, звідки виникла проблема, у чому її суть і як її можна вирішити на наступних сесіях.
– Зрозумієте, як працює сама методика вирішення проблеми.
– Дізнаєтеся, як можна працювати зі своїми проблемами на рівнях сенсу та емоцій.
– Зрозумієте, що заважає отримувати користь від психологів, і як зробити так, щоб вона була.
– Мотивуєтеся перестати відкладати та почати вирішувати проблему.
• Які результати ви отримаєте на наступних сесіях?
1-ша сесія:
– З’ясуєте можливі причини проблеми, знайдете основну, зберете всю інформацію про проблему та розкладете її на частини.
– Сформулюєте рішення як чітку мету та спростите його виконання до простих поетапних дій.
2-га сесія:
– Поглянете на проблему з кількох інших ракурсів.
– Зміните сенс, який вкладаєте в проблему, створите новий.
– Позбудетеся старих світоглядних установок, які заважають вирішити проблему.
3-тя сесія:
– Зрозумієте, як ви створюєте проблему на рівні мислення поетапно, отримавши контроль над нею та можливість не виконувати ці кроки.
4–5-та сесії:
– Внесете зміни в структуру проблеми на те, чого ви бажаєте.
– Позбудетеся кореня проблеми на її зародковому етапі.
– Привчитеся до нового варіанту мислення чи емоції, зробивши його таким же автоматичним, як була проблема до початку роботи.
• Переваги роботи зі мною:
– Безкоштовна перша зустріч.
Познайомимося, ви отримаєте відповіді на свої запитання та пояснення специфіки роботи.
– Тривалість сесій — 90 хвилин (у більшості психологів — 60), тому встигаємо більше.
– Кількість сесій — один запит вирішується за 5 зустрічей або швидше. Ви отримаєте чітке уявлення про тривалість роботи, не доведеться ходити півроку.
– Гарантії — готовий продемонструвати зміну емоцій чи мислення на безкоштовній зустрічі, щоб ви відчули ефект на собі.
– Довгостроковий ефект — зосереджуюся на закріпленні змін, щоб вони не зникли одразу, а збереглися надовго.
– Приємне спілкування — гарантую, що після зустрічі ви вийдете в кращому стані, ніж до неї :)
– Ви самі обираєте спосіб вирішення проблеми — працюємо без шаблонів. Я не з тих, хто просто дає поради на кшталт «так треба, відпусти», «ось книга, почитай», «поїдь у відпустку».
Працюю з запитами
Використовую підходи та техніки
Сертифікати про додаткову освіту
Повідомлення для: Олексій Данильчук
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач