Live:
question author 2 hours тому: «мне почти со всеми скучно, а если и интересно, не на долго, а потом неделя одиночества-отката, вообще ненавижу свой фактор социального животного,было бы мне не одиноко, та срал я н»
question author 4 hours тому: «Минув тиждень після мого рішення. Ще два дні ми переписувалися в дуже різкій формі, намагаючись довести кожен свою правоту. Коли зрозуміли, що далі вже нема куди, він сам написав «»
Тетяна Штапова
Тетяна Штапова 4 hours тому: «цитата: «Враховуючи те, що зі мною сталося чи нормально те, що я в душі досить дитина і мені хочеться робити щось дитяче в моєму віці? І як з цим жити?» Вітаю! В психіці кожної лю»
Интересные факты о детской жадности. Чем может быть полезна жадность, что формируется благодаря ей. От детского психолога и просто мамы.
Анна Владимировна Королёва
Автор відео
Анна Владимировна Королёва
Відео опубліковане: 28 July 2017

Інші відео автора