Як тепло перейти в осінь?

зустрічаємо осінь Одним з найприємніших переживань для більшості з нас є проживання стану радості. Саме про це і поговоримо в контексті того, як бути теплим і радісним в процесі зміни сезону.   

Отож, дорогі друзі, так, літо завершується і ми, разом з усім світом природи, налаштовуємося на осінній період...

Для початку – пропоную медитативну візуалізацію! Готові вперед!Сідаємо зручно, турбуємось про те, щоб  5-10 хвилин нас ніхто не потурбував. Глибокий видих-видих, читаємо і уявляємо:

уявіть, що саме«тут і зараз» ви потрапляєте на осінню галявину. Уявіть чудове і затишне місце, де вас ніхто і ніколи не потривожить… Подивіться довкола? Що ви бачите? Можливо траву з квітами, які переливаються крапельками ранкової роси. Можливо дерева довкола… Можливо ви в горах?... Можливо десь озеро, або ріка… Відчуйте запах літа, який повільно стає більш об’ємним і п’янко-осіннім… Відчуйте силу землі, на якій ви стоїте чи сидите – ця могутня сила завершує свої процеси і налаштовується на час буйства вражаю і, з часом, на зимовий відпочинок і відновлення сил… Спробуйте відчути, як щедро Матінка земля ділитися з вами своєю любов’ю і могутніми, нездоланними силами до змін.  Дозвольте собі прийняти її дарунок – оновлення тіла і духа. Відчуйте силу рослин, мінералів, землі, тварин, всього живого і не живого, що є довкола. Нехай кожна клітинка вашого тіла отримує цю енергію, і відновлює сили і  радість! Уявляйте як маленькі струмочки світлої енергії природи наповнюють вас і відновлюють відчуття комфорту, рівноваги і щастя! Запам’ятовуйте ці переживання і повільно, повертайтесь назад! Глибокий вдих-видих.Тепер, сповнені сил, можете намалювати картину, яку ви побачили, дати їй назву, дивитись на неї і вертатись в цей світ тоді, коли вам лишень захочеться!..

Тепер, з новими силами давайте поглянемо на літньо-осінній перехід світлими і теплими очима. Осінь для більшостіз з нас – це навчально-робочо-садочково-шкільний час, коли ми потерпаємо від необхідності рано вставати,  бігти на роботу, виконувати протягом 24-годин море завдань і обов’язків. «Низький старт» розпочинається з перших днів вересня… Пропоную змінити традиційно-стереотипні уявлення життя в режимі «хом’ячок у колесі» і по-новому поглянути на осінь, як на прекрасну частину циклу під назвою МОЄ ЖИТТЯ!

Як? Доволі просто, при бажанні та зусиллях! Пробуємо? Звичайно!

читайте также:

Моя витальная тоска Бывало ли так, что в жизни хватает всего? Но, не смотря на это все, иногда на Вас «что-то находит». То ли грусть, то ли печалька. Знакомо? Тогда нам по пути.

Легко ли быть эгоистом? Эгоизм – это универсальное обвинение, ибо почти всегда вызывает у обвиняемого желание доказать обратное. Все мы знаем, что быть эгоистом стыдно.

Давайте поглянемо на своє життя з так званої мета-позиції – позиції зверху, або над, з точки зору «пташиного польоту». Додаємо ще одну опцію - подивіться на себе з мета-позиції, ще й обов’язково, з позиції теплої, люблячої, приймаючої частини себе, свого родича, Феї, Ангела, Бога… Не важливо кого, головне, щоб ці очі належали без оціночно люблячій особі. Добре, якщо ця тепла особа – ви самі! Та частина Вас, яка оберігає вас, любить, піклується і знає відповіді на всі запитання…

Уважно подивіться на те, як ви живете, як організований ваш побут, хто поряд з вами, що це за люди, де ви працюєте, хто поряд з вами на навчанні чи роботі, як ви відпочиваєте… Ви живете, чи продовжуєте нести тягар «виживання» і обмежень радості попередніх поколінь? Куди ви взагалі йдете? Чи той Шлях ви обрали?..

Якщо все гут – щиро вітаю!!! 

Якщо, якісь люди, речі і обставини викликають дискомфорт та занепокоєння – опишіть їх на окремому аркуші. До кожного пункту напишіть те, що хотілося б від коректувати, змінити, поміняти! Спробуйте бути максимально-відвертими з самим собою і не підтримуйте двозначностейа  на кшталт: «ну нічо, ще потерплю», «ненавиджу начальника, але де ж я знайду кращого», «ну, не хочу я тут вчитись – але тато казав, що мені це корисно», «я, звичайно, жалюгідно почуваюсь в цих стосунках, але ж куди я така (такий) піду», «ну важко дочці(сину) в цій школі, ну нічо-нічо , ще якихось 10 років…»

Пропишіть свої наміри, завдання і мрії! Якщо вони близькі вашій душі – ви одразу відчуєте як спадає тягар і приходить енергія на їхню реалізацію!

Зараз, цієї осені, саме цієї осені!!! Є прекрасно-жахлива ідея: «якщо не зараз – то ніколи»! Відтак, відчуйте справжнього себе і сміливо розпочинайте нову, радісну, насичену життям СВОЮ осінь!!!

Все вийде!

З теплотою і любов’ю до ЖИТТЯ НА ПОВНУ, психолог Альона Головіна

У Психолога » Самопознание » Як тепло перейти в осінь?
психолог

Оценка публикации
  нравится публикация?  

Бесплатная рассылка интересностей!

 
статья по психологии samopoznanie Что такое психосоматическое заболевание?

Психосоматические расстройства и заболевания являются одними из наиболее распространенных нарушений не только среди взрослых, но и среди детей...

статья по психологии samopoznanie 5 шагов к своему истинному желанию. Новогодний сюрприз для подписчиков

Предлагаю интересное упражнение на желания. Оно позволить вам скинуть с себя лишнюю шелуху и получше присмотреться к своим ИСТИННЫМ желаниям. Ведь желания бывают разными - есть из зависти, из протеста, у всех так и я хочу.

Все публикации раздела Самопознание >>

 
Комментарии к "Як тепло перейти в осінь?"

ещё нет комментариев...


Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr