У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


«Серце і сенс життя» або чому ми настільки важливі світу?


Уявіть, якби одного разу ваше серце вирішило, що відтепер буде жити тільки для себе. Качало б кров, коли йому захочеться, куди хочеться і як хочеться. Чи взагалі б не качало. Мамочкі😱, скажете, ви, і будете праві. Бо це триндець був би🤯 То чому ж ми, люди, часто так робимо?


Це легко пояснити на прикладі людського організму:


Наше серце є частиною нашого організму, як легені, печінка, почки, всі наші клітини врешті решт. Кожен з цих органів є, з однієї сторони, самостійною частиною: має свою унікальну структуру, функції, як кажуть на сході, свою душу і тд. При цьому являючись частиною одного цілого - нашого організму.
І у кожного органу є своя функція стосовно цього організму, місія якщо хочете, сенс життя. У серця - качати кров, в печінки - очищати організм, у легенів - поставляти кисень в організм з повітря. І тд.  


Так само і ми люди, є частиною великого організму нашої планети (Всесвіту). Чи країни, чи міста. І у кожного з нас є своя функція, свій сенс. І якщо ми не виконуємо його, не реалізуємо, то маємо проблеми, як і весь організм. 


Уявіть що один з органів перестане виконувати свою функцію. Він частина системи всього тіла, і це може призведе до його загибелі або і організму. В контексті людства навряд чи це матиме прям летальні наслідки, хоча, хвороби, психосоматика мабуть про те, що таки можуть мати. 

Знайдіть психолога в Україні або онлайн, ознайомтеся з цінами на послуги психологів, читайте та отримуйте безкоштовні поради психологів.


Є ж також теорія про ракові клітини: що це клітини, які перестають працювати на організм, а починають працювати на себе. І перший час дуже активно розвиваються. Надзвичайно активно. Але до певного часу, коли організм гине, разом із цими суперклітками.


Ось чому настільки важливо знати свою місію, свій сенс с життя. Якщо грубо, функцію яку ми маємо виконати, реалізувати. Це робить щасливими нас, всіх навколо. І про гроші: еквівалентом грошей з точки зору організму я б назвав кров. Так от, серце яке вправно працює, ніколи не буде мати проблем з його постачанням. Те ж і в контексті соціуму. Якщо ми реалізуємо свою істинну цінність в суспільстві, то проблем із грошима теж не буде.

психолог

Оцінка публікації
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
Обговорення "«Серце і сенс життя» або чому ми настільки важливі світу?"

Коментарів 1

Чудова стаття, згадався вислів В. Франкла "Сенс життя повинен бути не віднайденим, а створеним". Надихнув, тому дякую!
Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr