У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологічні причини безсоння

У Психолога » Психічне здоров'я й розлади » Психологічні причини безсоння

безсоння психологічні причиниЧимало фізично здорових людей зустрічаються із проблемою безсоння та переліком побічних ефектів від цього явища.

Постійна втомлюваність, тривожність, швидке виснаження та високий рівень роздратованості — це тільки поверхневі наслідки такого небажаного явища як відсутність здорового повноцінного сну.

Заторможеність розумових процесів, неадекватна емоційна реакція, а іноді навіть проблеми шлунково-кишковим трактом — це додаткові побічні ефекти відсутності нормального режиму відпочинку.

Помічаючи у себе симптоми безсоння перш за все потрібно відвідати свого лікаря, а ще краще психотерапевта, якщо такий є. (Нагадую, що психотерапевт окрім психологічної повинен мати ще й належну медичну освіту.)

Після проведення відповідного обстеження можна зустрітися  із тим, що фізіологічних причин для безсоння організму немає. І саме тоді наступає найцікавіше.

Знайдіть психолога в Україні або онлайн, ознайомтеся з цінами на послуги психологів, читайте та отримуйте безкоштовні поради психологів.

Якщо лікар недосвідчений, або не бажає розбиратися в окремому випадку — він з легкістю може виписати вам рецепт на якісь відповідні фармакологічні препарати.

Ще гірша ситуація, якщо розчарована таким результатом людина іде власноруч шукати препарати для подавлення фізіологічних причин безсоння. Такі препарати мають вплив на нейронні медіатори та мають свої побічні ефекти. Іноді вони дуже серйозні для психіки людини.

Саме тому дуже важливо виокремити психологічні причини безсоння і побороти їх разом із своїм психологом. Іноді це відбувається в суміші із вживанням препаратів, а іноді замість них.

Є речі, які можна робити самостійно, в залежності від важкості проблеми та частоти її прояву. Виокремемо деякі психологічні причини безсоння та способи боротьби з ними:

  • Відсутність емоційно насичених подій у житті. Нічого не відбувається. 

    Що робити? — Збагатитись невідомим раніше, або давно забутим досвідом (сходити в театр, відірватись від гаджету, познайомитись з новими людьми, ін.)

  • читайте також:

    Активный, слишком активный, гиперактивный Есть ряд совершенно четких критериев, позволяющих говорить о синдроме гиперактивности. По-настоящему гиперактивный ребенок...

    Навязчивые мысли, действия (обсессии) - obsessio и compulsio. Как бороться с навязчивыми мыслями. Лечение навязчивых мыслей. Как смягчить интенсивность проявлений и вовсе полностью от избавиться от обсессий и компульсий. Какие бывают навязчивые мысли.

    запитати психолога онлайн

    Відсутність фізичної активності. Фізичне навантаження людини обмежуються статевими стосунками, ходінням на роботу, вона не осилює нічого важчого, аніж ложка, тарілка та пульт від телевізора.

    Що робити? - Впустити в своє життя фізичні навантаження, пробіжки, різні вправи, або новий вид фізичної активності.

  • Страх смерті. Людина свідомо, або неусвідомлено сприймає сон, як акт постійного помирання. Страх смерті обмежує людину від повного розслаблення та забороняє сон.

    Що робити? - Звернутись до спеціаліста психолога, або психотерапевта, якому ви зможете довіряти.

Пишіть в коментарях, які теми ви хочете обговорити, або на яку тематику ви хочете побачити наступні пости. Підписуйтесь та слідкуйте за своїм здоров'ям і найголовніше - будьте щасливими)

У Психолога » Психічне здоров'я й розлади » Психологічні причини безсоння
психолог

Оцінка публікації
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія mental-health  Психологическое здоровье, как составляющая счастья

Что значит быть счастливым? Это значит быть здоровым. В последних постах я затрагивал тему счастья с разных сторон. Теперь зайду с этой. Я считаю, что психологическое здоровье является залогом долговременного чувства счастья. Но что значит быть здор...

психологія mental-health Деменция

 Человек в современном мире стал жить дольше, и это прекрасно. Однако увеличение продолжительности жизни ставит перед медициной более глубокого и полного понимания проблем, связанных со старением. Пожалуй, самая актуальная геронтологическая

Усі публікації розділу Психічне здоров'я й розлади ᐉ

 
Обговорення "Психологічні причини безсоння"

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr