У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Сімейна психологія

У Психолога » Сімейна психологія » Сторінка 6


стаття про родину Чотири кроки в подоланні образи

З досвіду своєї практики можу сказати, що образи займають ледь не перше місце серед того, що непокоїть людей найбільше у стосунках. Особливо у найближчих стосунках. Важливо зауважити, що образа – ознака прив’язаності.

стаття про родину Конфликт - топливо для отношений

Ваш муж ну очень любит пирог с яблоками и утренний секс. И, возможно, вы любите тоже самое: и пирог с яблоками и секс по утрам. Прекрасно, никаких проблем. Но если нет и вы идете на это для того, чтобы сделать приятно любимому, а он уже в который ра

стаття про родину Взаимопонимание и поддержка в семье

У нас у всех разные запросы к жизни. Более того, они меняются по ходу жизни. Секс, чувство плеча, нежность, финансы, бытовые дела, дети и их воспитание и содержание, родные и близкие, друзья, соседи, враги. Всё это требует согласования. Соотнести в

стаття про родину Любовь и отношения в декрете

Жадный для своей женщины мужчина - глупый мужчина! Он сам обделяет себя в удовольствиях! Хочешь ту женщину, в которую влюбился? А не этот «ад» и вечно недовольную стерву в декрете?!!

стаття про родину Насилие молчанием или как осознание своих ограничений поддерживает близость

Бывают такие семейные традиции, нет, не семейные, а родовые. И не традиции, а патерны эмоционального поведения, которые содержат в себе запрет на выражение каких-то чувств и позиционируются как любовь, уважение и ценность. Это когда мне больно, но рядом ты...

стаття про родину Пережить праздники и не развестись. Часть 1

«Все . Терпение лопнуло. Я развожусь», - чаще эти слова я слышу в понедельник. Работая с темой отношений, я заметила интересный факт. После праздников и выходных увеличивается количество обращений к психологу по поводу конфликтов в семье и паре.

стаття про родину Составляющие отношений

Перед тем как создавать семью, стоит оговорить свои представления о том как вы видите семейные отношения, какая роль женщины и мужчины, кто занимает ведущую роль в заработке и обеспечении семьи.

коментарів: 1
стаття про родину 6 кроків, що ведуть до розлучення

Критика призводить до великої кількості образ. Незадоволення потреб один одного. Відсутність компромісу. Крокуйте конструктивними дорогами і будьте щасливі.

стаття про родину Муж меня не возбуждает. Что делать?

«У нас есть все, - говорит она, - хороший дом, прекрасные дети. Мы по-прежнему любим друг друга, вот только страсть куда-то ушла». Что же происходит с супругами, и можно ли вернуть былое возбуждение? Правда ли, что страсть живет 3 года?

стаття про родину Как живут созависимые?

Зависимый человек болезненно зависит от своего «предмета обожания», психоактивных веществ, игр… А созависимый – эмоционально зависит от него, состояния интенсивности его зависимости.

стаття про родину Лад в семье: миф или реальность?

Какие ошибки допускают партнеры? Причины недопонимания в общении. Как мы выражаем любовь? Языков любви всего 5.

стаття про родину Как сохранить семью, когда в паре кризис

Часто пара приходит на стадии, когда конфетно-букетный период пройден, розовые очки сняты, и люди начинают притираться друг к другу и осознавать, что их далеко не все устраивает в партнере.

стаття про родину 3 Переконання, які руйнують шлюб

Переконання, які можуть негативним чином впливати на стосунки у подружжі. Переважна кількість розлучень і зрад стається від того, що у сім’ї не задовольняються потреби чоловіка і жінки.

стаття про родину 8 правил защиты детей во время семейных конфликтов

Периодические ссоры в любой семейной жизни вполне естественны. Ссоры и конфликты — часть здоровой динамики отношений, когда люди "притираются" друг к другу или же пытаются найти приемлемое для обоих решение.

стаття про родину Бермудский треугольник «Сын, невестка и свекровь»

Пожалуй ни одна мать не хочет (сознательно) усложнять жизнь своего сына. Желает ему всего наилучшего в жизни и намеревается в этом помочь. Пожалуй ни одна девушка, которая любит мужчину...



Питання психологу

Привіт. Хочу попросити допомоги, порад щоб розібратися в ситуації.
Я жінка, 28 років, мати 2 діток, одружена. Мене і дітей зараз утримує чоловік. Я доглядаю за дітьми, займаюсь побутом, періодично також у вільний час займаюся підробітками (робота на дому). Фінансова ситуація в нашої сім'ї не дуже добра. Особливо ситуація ускладнилася з початком повномасштабної війни, коли я втратила найсуттєвіше джерело регулярного власного доходу. Я і далі шукала варіанти і хоч незначні суми, але заробляла. Проте мої власні доходи відносно цін і потреб сім'ї дуже сміховинні. Я старалась брати більш масштабні проекти щоб заробляти більше, але в результаті дуже важко давалась робота, я просрочувала дедлайни, часто хворіла і погано почувалась. Врешті я прийшла до розуміння що багато працювати в нинішній ситуації не можу та ніби змирилася з тим що маю крихітні доходи, а в основному сім'ю забезпечує чоловік.
Мені не дуже подобається бідне життя, але в принципі якийсь час так пожити я можу, тому що основна цінність для мене зараз це могти приділити достатньо уваги дітям, поки вони зростають і я їм потрібна.
З іншого боку морально важко в такій ситуації, я практично весь час без гривні в кишені і на картці, це стресово, і мабуть безвідповідально. Звичайно це обмежує, я не можу піти куди хочу, робити що хочу, повести дітей куди вони хочуть. Це для мене відкриття, що я можу жити і так. І якщо це тимчасові труднощі то нормально, але бачу що ситуація затягнулась.
Влітку я захотіла поїхати в інше місто до сестри в гості. Чоловік сказав що немає на це грошей, але я дуже хотіла бо ми безвилазно вдома цілий рік. Я наполягла і випросила щоб він позичив мені кошти, і ще деяку суму позичила в сестри, розраховуючи на те що з початком осені діти будуть вчитися а я зможу більше заробити і повернути. Поїздка мене розчарувала, але це теж було гарним уроком. В результаті в першу чергу в осінь я за зароблені кошти докуповувала що треба дітям для навчання та вкладалась в ремонт кімнати для старшого. До кінця місяця я повинна повернути борги, як домовлялись. Але ніякого ентузіазму для того щоб зробити, заробити, справитись. Я не можу зібрати себе докупи і зробити більше, ніж мінімум який я повинна по дому і дітям. Мене гнітить почуття несправедливості – чому на мені купа справ по дому і по догляду за дітьми, чому коли хтось хворіє, то я з дітьми, на канікулах теж я, коли чоловік у відрядженні то все на мені, але при цьому всьому я ще повинна заробляти. Розумію, він теж старається, але...

Доброго вечора. Дуже сильно втомилась. Не за останній день, а за останні два роки. Мене дуже втомлюють відносини з моєю родиною - як з моєї строни, так і з сторони чоловіка. Батько чоловіка, мати чоловіка, моя мати, моя сестра, чоловік - всі ці люди коли у мене виникають проблеми відносяться «холодно» до мене і говорять, що це «нічого страшного». А я хочу чути слова підтримки, або без слів, щоб просто мене обійняли. Не знаю як далі жити з цими людьми. І хочу почути добрі слова хоч на цьому сайті)

Я щось зовсім здав, і повода як такого нема а я не можу заспокоїтися.
Дружина змінила роботу, там в новому колективі дуже часто відмічають все, нещодавно дружина прийшла на обідню перерву з запахом (перегар) питаю «що там у вас знов» відповіла день народ
В вечері прийшла також з запахом, я їй кажу а пити обов’язково було там що заливають, вона відповіла що на днях народженнях люди відпочивають і я трішки для настрою випила всі п’ють так прийнято я і так не завжди з ними сиджу а тільки на днях народженнях і в загалі ц норм, сьогодні свято день вчителя, вони знову зібралися, поки вона прийшла я себе так на крутив що дихати важко було, прийшла твереза все норм, питаю в неї «а чого не пила» вона каже що ми з колегою домовились не пити до нового року. Мені ще гірше стало, там дальше новорічні свята та в суміш з днями народження. Як відпустити це все бо я так не витримаю а вона це не кине бо то її колектив
Мені каже щоб я завів друзів та й сам відпочивав пішов с кимось пива попив я б за тебе рада була а то сам ні з ким не дружиш і мені не даєш , але мені це не цікаво мені краще разом дома або кудись сходити.
Що робити? До психолога вже потрібно йти? Чи порадою якоюсь обійдусь


Відео на тему

психолог Почему парень перестает быть активным при совместном проживании?

Куда девается ответственность у мужчины, как только начинается совместное проживание? Почему он лежит на диване, не выполняет договоренности, не проявляет внимания? Скорее всего, у вас включаются в игру общие травмы. Вы - мамочка, а он ждёт, когда вы будете всем управлять и заведовать всеми делами. Вам следует проследить, как вы реагируете на то, когда он высказывает свои желания? Может он боится, что его отчитают, "отругают", как мама в детстве. Стыдящемуся человеку достаточно малейшей

психолог Почему сложно общаться с детьми? | Воспитание детей | Отношения с мамой

Нет желания разговаривать с детьми? Никаких "как дела?", хочется просто молчать? Обычно тут срабатывает обратный сценарий общения с собственными родителями. Мы отыгрываем на детях то, что чувствовали на себе. Например, если не было контакта с мамой, она редко разговаривала, интересовалась вашей жизнью, то сейчас вы к своему ребёнку относитесь также. Потому что именно мама учит контакту. Мама даёт эмоциональный заряд, а папа выводит в мир. Поэтому, если вас что-то беспокоит в отношениях с детьми,

психолог Причины измен нарцисса! | Что нарцисса не устраивает в сексе с женой?

Сегодня мы рассмотрим причины измены нарцисса. Если вы вступили в брак с нарциссом то, скорее всего, заметили уже, что все его чувства и переживания ведут к его самолюбию и измена не является исключением. Нарциссы могут очень красиво ухаживать за женщиной, чтобы получить желаемое, но только после интимных отношений женщина рассмотрит формальность, техничность и отсутствие настоящих эмоций. Что же нарцисса не устраивает в сексе с женой?

Рекомендуємо

Стабілізатори сімейної системи Стабілізатори сімейної системи

Є речі, які скріплюють сім'ю. Роблять її цільною, згуртованою і безпечною. Це спільне місце проживання, традиціі щодо святкування, почуття любові і прив'язаності, спільний погляд на виховання дітей з урахуванням їх, як особистості. Це стабілізатори.

Вміння відстоювати свої границі у стосунках із сім’єю та родичами - не вихованість чи необхідність? Вміння відстоювати свої границі у стосунках із сім’єю та родичами - не вихованість чи необхідність?

Зустрічі у родинному колі є приводом для суперечок: політичні обговорення перед або після виборів, втручання у внутрішньосімейні стосунки -  як ви повинні ставитись до родичів, або як ви повинні цінувати їх ставлення, як правильно виховувати ваших д

Неповні сім`ї Неповні сім`ї

Сім’я є неповною коли дітей виховує один із подружжя. Якщо немає залежної особи, малюків не б’ють, люблять їх, опікуються, допомагають,не ображають, вона є більш конструктивною, ніж повна сім’я з татом, який веде деструктивне життя.

Кризисы в семейной жизни Кризисы в семейной жизни

Почти каждый молодожен знает, что существует кризис первого года совместной жизни, в народе он называется притирка, кризис трех лет – говорят, что именно столько лет живет любовь (даже книга и фильм есть с одноименным названием), и так далее…



Повернутись до ...
qr