по кругу

прийшов час Д, все життя по колу, з року в рік одне і теж.. я втомився від бездіяльності.
можливо мені потрібна допомога? як не втрачати запал, якщо я починаю щось і через деякий час кидаю? я роблю не щось не те? я роблю щось не так? спочатку горю бажання, а потім здуваюся. потім тікаю від проблем в інтернет. просто завис в мережі, та й день пройшов. так же простіше. реально втомився. як мені бути?
Вопрос задан: ; Возраст: 24


консультация психолога онлайн
Доброго дня. А як Ви помітили це коло? Там, де ви вже не хочете по колу - це і є можливість діяльності. Ви називаєте це "простіше". Але щось зовсім там не просто.
Ці речі можна обговорювати з психологом особисто й шукати причини "здування" і "тікання". Адже можливість Вам відкрилась, по колу вже не хочеться.

комментарий
рекоммендовать:

12-12-2019 17:38:04Дополнение к вопросу
Це складно не помітити. Одні і ті ж вчинки приводять до тих самих результатів. Це я і називаю по колу. Причини того що опускаються руки не є секретом. Замість того щоб вирішувати проблему, її маскуєш. Деякий час здається що відбуваються зміни.. Та насправді їх немає. Звісно що вже не хочеться по колу, 24 роки, кращого часу щось змінити і не придумаєш, я так гадаю

Чтобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
Автор вопроса не разрешил его обсуждение. Запрет касается комметариев от неспециалистов.

Похожие вопросы

ответ онлайн бег по кругу
ответ онлайн Зависимость от матери – бег по кругу =(
Интересные темы
мнение психолога Патологические лжецы

Что собой представляет патологическая (компульсивная) лживость? Как распознать в человеке «симптомы» патологической лживости?

психологов высказалось: 4

мнение психолога Если ребенок не хочет учиться

Почему некоторые дети совсем не хотят учиться? Почему некоторые родители хотят видеть своего ребенка исключительно отличником?

психологов высказалось: 8

мнение психолога Сексуальная несовместимость - миф или реальность?

Можно ли преодолеть сексуальную несовместимость? Как, в какой обстановке лучше заводить разговор с партнёром о том, что в сексуальной жизни что-то не устраивает?

психологов высказалось: 7

мнение психолога Интуиция

От чего зависит уровень интуиции у человека? Насколько человеку стоит полагаться на свою интуицию в принятии решений?

психологов высказалось: 10

мнение психолога Работа психолога и оплата его услуг

О чём может свидетельствовать готовность психолога работать за чисто символическую плату? Бесплатная психологическая помощь - будет ли толк?

психологов высказалось: 10

qr